logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Čadca, 600 m², Pôvodný stav ID: 2255528

Lokalita: Čadca
Ulica: Vojty
Výmera pozemku: 600 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Chalupa v Javorníkoch - neďaleko lyžiarskej magistrály (EXKLUZÍVNE len u nás)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodnú chalupu, postavenú na okraji malej kysuckej osady (katastrálne územie Čadca).  Dom je vzhľadom na jeho vek v dobrom stave, ale bez zásadných rekonštrukcií. Interiér pozostáva z  kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a vstupnej chodby. Podkrovie je nezastavené s možnosťou vybudovania ďalších izieb. Stavebnou súčasťou je hospodárska časť – bývalá stodola a chliev. Dom je čiastočne podpivničený. Záhrada je upravovaná len kosením, rovinatá až mierne svahovitá, slnečná s orientáciou na JV, Veľkosť pozemku 600 m2 , evidovaná ako rodinný dom.


IS: voda vlastný zdroj (studňa ), elektrina momentálne odpojená, kúrenie lokálne na pevné palivo. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK. Voľný ihneď.


Lokalita: nádherné prostredie na pešiu turistiku alebo bicykel. Po hrebeni nad domom vedie turistická Beskydsko – Javornícka magistrála, v zime upravovaná k lyžovaniu na bežkách. Huby, čučoriedky máte hneď za záhradou.


Cena – dohodou;  kontakt: 0908960982; www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón