logo reality.sme.sk

Vidiecky dom, Bratislava-Čunovo, 64.60 m², Novostavba ID: 2254618

Lokalita: Bratislava-Čunovo
Ulica: Schengenská
Výmera pozemku: 577 m2
Úžitková plocha: 64.60 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.11.2021
64,6 m2
220 000 €

PREDANÉ 3i RD v Čunove za príjemnú cenu

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Každý má svoju predstavu o vysnívanom bývaní, pre niekoho je to lokalita uprostred centra mesta a pre niekoho jeho okrajová štvrť. Mnohí hľadajú oddych, šport, relax, kompletnú občiansku vybavenosť…súlad medzi modernou uponáhľanou dobou a prírodou.

Ak hľadáte zdravé bývanie v dotyku prírody a zároveň požadujete dobrú občiansku vybavenosť a dostupnosť do centra mesta, ste na správnom mieste. Ponúkam vám nehnuteľnosť v obľúbenej mestskej časti Bratislava V. - Čunovo, záhradkárska oblasť Kostolné polia. Pokojná atmosféra tejto lokality je dobrou odmenou po pracovnom týždni pre každého.

Ponúkam 3i RD (na LV zapísaný ako rekreačná chata), ktorá svojou rozlohou spĺňa funkciu útulného bývania, kde nový majiteľ určite nájde dostatok súkromia. Má príjemný dizajn a funkčnú dispozíciu s rozlohou 64,6 m2.

Pozostáva zo vstupnej chodby, útulnej spálne, detskej izby, kuchyne a jedálenskej časti spojenej s obývacou izbou, v ktorej dominuje originálny krb, samostatnej toalety a kúpeľne.

Dostatok úložného priestoru poskytujú vstavané skrine a samostatná špajza priamo v kuchyni. Veľké okná a výhľady na okolitú prírodu dodávajú celému interiéru veľa pozitívnej energie. Z obývacej izby sa vychádza na terasu s rozlohou 10 m2 na ktorej si môžete vychutnať rannú kávu či príjemnú večeru.

Na pozemku s rozlohou 577 m2 sa nájde priestor pre malú ovocnú záhradu, pestovanie či chov zvierat pre potešenie.

Čo nájdete v okolí?
Pekné prírodné prostredie v obklopení chráneného lužného lesa, krásne Čunovské jazerá s priezračnou vodou, Areál vodných športov Divoká Voda, ktorý ponúka množstvo skvelej zábavy a športového vyžitia, Dunajskú cyklistickú cestu či Vodné dielo Gabčíkovo. Skutočne veľa možností na výber…Ideálne miesto pre život, ak netúžite bývať priamo v meste.

Kompletný proces kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania prostredníctvom exkluzívneho finančného špecialistu zabezpečuje sunnyreal. Všetko prebieha plynule a bez starosti, komfort a spokojnosť klienta - kupujúceho je našou prioritou.

V prípade, že Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať, rada sa s vami stretnem a poskytnem detailnejšie informácie. ✆ 0950 893 977

Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 577 m2
Úžitková plocha 64,6 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

sunnyreal s.r.o.

Ing. Gabriela Miková

zobraziť telefón