logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Štúrovo, 414 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2253383

Lokalita: Štúrovo
Ulica: pri Dunaji
Zastavaná plocha: 28 m2
Výmera pozemku: 414 m2
Celková plocha: 414 m2
Úžitková plocha: 414 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.11.2021
414 m2
28 000 €

Na predaj udržiavaná záhradka s chatkou v lokalite pri Štúrove pri Dunaji .

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Len u nás! VASSE Reality ponúkajú na predaj záhradku s chatkou v rekreačnej časti Štúrova pri sútoku rieky Hrona a Dunaja.

Chatka- unimobunka  2,90 x 6,40 m je zateplená a pozostáva z obývacej miestnosti a  kuchynského kúta. Pri chatke je zastrešená drevená terasa. Okná na chatke boli menené na plastové.  Terasa má rozmer 4 x 2,60 m. Je po rekonštrukcii interiéru- nová elektrika, podlahy PVC v dobrom technickom stave, suchá, udržiavaná, vnútorný priestor je vymaľovaný. Vykurovanie je možné elektrickými ohrievačmi, podľa vlastného uváženia. Chatka je pripojená na elektriku (230V). Záhrada má 414 m2. Kúpou záhrady získate aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste. Pri chatke tečie menší potok.

Na pozemku sa nachádza ešte vŕtaná studňa, komora  na náradie, murované WC, pivnica, obložené ohnisko na opekanie, pieskovisko pre deti. Je tu vytvorená krásna skalka s okrasnými drevinami a kvetmi. Na pozemku rastú stromy ako jablko, hruška, višňa, figy, orech a ovocné kríky, po celú zimu máte o vitamíny postarané. Pozemok je z polovice okrasná a z druhej polovice úžitková časť. Chatka sa nachádza na krásnom, tichom, nerušenom mieste, možnosť úplného relaxu. Pekné pokojné miesto uprostred prírody, ideálne na oddych v lete aj v zime. Prostredie ponúka možnosť prechádzok, bicyklovania, člnkovania, rybárčenia, hubárčenia, kúpania sa, na pobyt na čerstvomvzduchu, vhodné pre deti a astmatikov. Možnosti turistiky: náučným chodníkom od Kamenici nad Hronom cez Kováčovské kopce až do Kováčovej. Termálne kúpalisko v  Štúrove ponúka celkom 12 zážitkových bazénov, z toho 6 celoročne otvorených. Okrem bazénov ponúkame zábavu aj v toboganovom parku, na multifunkčnom športovom ihrisku, na kolotočoch, v lanovom parku a na celoročne otvorenom rybárskom jazere.Štúrovo  je vzdialené od Bratislavy 148 km. Do Maďarskej republiky vedie cez Dunaj most zo Štúrova do Ostrihomu. Ostrihom je známy svojou dominantou bazilikou, a bohatým kultúrnym životom. Od roku 2006 funguje v Ostrihome nový celoročne otvorený aquapark.Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907 848 129 licencovaný Realitný maklér NARKS.alebo t.vasssova@vassereality.sk.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 1
Výmera pozemku 414 m2
Úžitková plocha 414 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

VASSE Reality

Terézia Vassová

zobraziť telefón