logo reality.sme.sk

Skladovacie, Banská Bystrica, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2249623

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Majerská cesta
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.11.2021
1 m2
1 593 000 €

Multifunkčný objekt o rozlohe 7700m2 v meste Banská Bystrica NA PREDAJ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY. V tomto areáli sa nachádza administratívna budova, garáže, mostová váha a oceľová hala s prístreškom. Administratívno - prevádzková budova sa nachádza pri vstupe do areálu. Ide o dvojpodlažnú panelovú stavbu bez výťahu. Na prízemí sa nachádzajú šatne, rozvodňa NN, kancelária a hygienické priestory. Na poschodí sú kancelárie, kuchynka a odpočiváreň. V objekte je zavedená elektrika, vodovod, kanalizácia, vykurovanie objektu je kombinované priamo výhrevom s infrapanelmi. Budova prešla v roku 2021 čiastočnou rekonštrukciou, pričom sa rekonštruovalo prízemie. Vymenené boli všetky rozvody spolu s prípravou na rekonštrukciu poschodia. Zastavaná plocha je ca190m2.
Vážna búdka - kontajner s oceľovou kostrou je umiestnená pri vjazde do areálu, priamo pri mostovej váhe. Mostová váha je 8m zemná. Garáže sa nachádzajú za administratívnou budovou. Ich priestor je rozdelený na garážovanie nákladných vozidiel a malú príručnú dielňu so zavedenou elektrikou, vodou a kanalizáciou. Objekt je vykurovaný. Oceľová hala s prístreškom je jeden priestor, kde sa nachádza jama, pôvodne využívaná na lis. Zo severnej strany je pristavený prístrešok na skladovanie materiálu. Zastavaná plocha spolu je 1.328m2. Celý objekt je oplotený.

Pri vážnom záujme Vám poskytneme podrobnejšie informácie v našej RK.

Prenajmeme a predáme aj Vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám pri príprave nehnuteľnosti na prenájom alebo predaj. Zabezpečíme pre Vás vypracovanie kvalitných kúpnych zmlúv, dohodneme znalecký posudok, vybavíme kataster, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme pre Vás statický posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti, právne poradenstvo. Nájdete nás v kancelárií na ulici A. Sládkoviča 1 vo Zvolene OPROTI HLAVNEJ POŠTE a vedľa SLSP. tel.č : 0908 930 525 , e-mail: info@akmkapital.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AKM Kapital, s.r.o.

Ladislav Krahulec

zobraziť telefón