logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Orešany, 220 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2246580

Lokalita: Orešany
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 110 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2021
220 m2
175 000 €

5-izbový rodinný dom v malebnej obci Orešany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v malebnej obci Orešany, vzdialené iba 10 km od kúpeľného mesta Piešťany, 10 km od mesta Hlohovec a 20 km od mesta Nitra a Topoľčany, zároveň 15 km od lyžiarskeho strediska Bizovec.
Dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bola menená elektrina, plyn, kúrenie, strecha a tepelná izolácia (15 cm). Taktiež prešla rekonštrukciou strecha, dažďový žľab bol kompletne prerobený. V dome je nový kotol, prístrešky a ploty.
V záhrade bol odstránený trávnik a bola použitá kompletná štrková záhrada s ovocnými stromami.V záhrade sa nachádzajú aj vzácne drevené stavby.

Celá nehnuteľnosť pozostáva z 2 pozemkov.
Dom má 2 poschodia (5 miestností), v celom dome sú plastové dvere a plastové okná. Kamerový systém okolo domu so solárnym osvetlením.
K dispozícii je systém filtrácie vody priamo na vodovodnom potrubí a zariadenie na čistenie vody. Zosilňovače prijímača signálu sú k dispozícii pre všetkých poskytovateľov, na oboch poschodiach je k dispozícii silnoprúdový a normálny prúd 220.
V dome sa nachádza sauna, vonkajšia vírivka a 2 uzavreté terasy z kvalitného dreva (mahagónu).

Na konci pozemku je menší les (záhrada) pre ovocie a zeleninu so stanicou na kŕmenie vtákov.

K cene nehnuteľnosti bude pripočítaná provízia pre realitnú kanceláriu. Provízia zahŕňa kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.
Zároveň Vám naši šikovní finanční poradcovia bezplatne poradia kde a ako získate finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti a pomôžu Vám vybaviť najvýhodnejší úver.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Amela Real

Jana Domonkosová

zobraziť telefón