logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Banská Bystrica, 127 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2246384

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Františka Švantnera
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 127 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2021
127 m2
249 900 €

Jedinečný a nadčasový tehlový byt v úplnom centre Banskej Bystrice. Exkluzívne.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Property & Profit (email: propertyandprofit@gmail.com, tel. 0905780418) Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 4,5 izbový tehlový byt v úplnom centre Banskej Bystrice.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je lokalizovaný neďaleko námestia SNP, kúsok od Štátnej opery, na skok od pešej zóny historického centra mesta. Tehlový bytový dom prešiel citlivou rekonštrukciou a v súčasnosti je vo výbornom stave. Dom je výborne architektonicky riešený, má jedinečnú fasádu. Okná na bytovom dome sú vymenené, pričom v dome sú citlivo upravené spoločné priestory.

Byt sa nachádza na treťom podlaží, má množsto okien smerujúcich do átria bytového domu a taktiež v smere na vrch Urpín. Výmera bytu spolu je 127 m2. Byt je svetlý a slnečný, má výbornú polohu z pohľadu svetových strán. Dispozícia bytu je jedinečná a v mnohých ohľadoch variabilná.

Miestnosťami bytu sú chodba, obytná vstupna hala, samostnatná kuchyňa s jedálňou a dvomi špajzami, samostnatné WC s predsieňou, pracovňa (prerobená z loggie), druhá chodba, veľká obývacia izba, veľká spálňa so šatníkom a kúpeľňa so sprchovým kútom a rohovou vaňou. Keďže sa v každej miestosti nachádzajú okná, byt je presvetlený a veľmi dobre vetraný.

Podlahy miestností bytu sú tvorené pôvodnými jedinečnými drevenými parketami prípadne keramickou dlažbou.

Vykurovanie v byte je elektrické, v byte sa však nachádzajú aj komínové otvory, ktoré ponúkajú širšie využitie.

K bytu prináleží povala nachádzajúca sa na najvyššom podlaží o výmere 8 m2, a pivnica nachádzajúca sa v suteréne domu o výmere 5 m2.

Parkovanie je bezproblémové, riešené v átriu bytového domu alebo formou rezidenčnej karty, pred bytovým domom. Vzhľadom na polohu bytového domu nie je vlastníctvo auta nevyhnutné.

Bytový dom je výborne dostupný, a to z každej strany mesta.

Všetka občianska vybavenosť dostupná bezprostredne.

Bytový dom v ktorom sa byt nachádza je nadčasový, pričom predávaný byt je jedinečný, najmä z ohľadu na jeho polohu, dispozíciu a poctivé architektonické a stavebné vyhotovenie.

Naša realitná kancelária je prípadným záujemcom pripravená poskytnúť zadarmo finančné poradenské služby súvisiace s riešením financovania kúpy dotknutej nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 127 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 3

Kontaktné údaje

Property & Profit s.r.o.

JUDr. Ivan Spišiak

zobraziť telefón