logo reality.sme.sk

Rodinná vila, 1 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2245963

Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 334 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2021
1 m2
290 000 €

Typická španielska vila s bazénom, v rezidencii v Benitachell, Cumbre del Sol, Costa Blanca Sever

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Typická španielska vila s panoramickým výhladom sa nachádza v rezidenčnej zóne v Benitachell.  Pozostáva z 2 podlaží. Sú tu   3 spálne, 2  kúpelne, obývacia izba s krbom a veľkým jedálenským stolom, a taktiež americká kuchyňa s odkladacím pultom. Príjemná záhrada sa vyníma tropickými stromami a rastlinami. Výhľad na more je z vrchného poschodia.

Benitachell, Cumbre del Sol

Uprostred  nádherného prostredia, medzi rybárskymi mestečkami Jávea/Xàbia a Teulada-Moraira, v malebnom mestečku Poble Nou de Benitatxell, cez kopec sa dostanete  k rezidenčnému letovisku Cumbre del Sol. Toto je miesto, ktoré je oveľa viac než len letovisko na pobreží Costa Blanca. Cumbre del Sol ponúka relaxný spôsob života pričom je človek  obklopení prírodným rajom a prírodným parkom  Granadella. Miesto Cumbre de Sol je známe aj obľúbenou, medzinárodnou elitnou školou The Lady Elizabeth School. 

 

 

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: úplne prerobený, Celková plocha: 95 m2, Plocha pozemku: 334 m2, Počet podlaží: 2, Počet izieb: 4, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Voda: verejný vodovod, Typ: exteriérový, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Materiál: Kameň, Terasa: áno, Terasa plocha: 7 m2, Vykurovanie: vlastné - elektrické

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 334 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ŠPANIELSKENEHNUTELNOSTI.SK

Eva Rohrman Madova

zobraziť telefón