logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Krivosúd-Bodovka, 1747 m² ID: 2245100

Lokalita: Krivosúd-Bodovka
Ulica: Krivosúd-Bodovka
Výmera pozemku: 1747 m2
Celková plocha: 1747 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2021
0 m2
42 500 €

Pozemok 1747 m2 v malebnom prostredí obce Krivosúd-Bodovka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Iba u nás! Ponúkame na predaj veľmi pekný a slnečný rekreačný pozemok 1747 m2 v tichej a malebnej časti obce Krivosúd-Bodovka (14 km od Trenčína, 15 km od Nového Mesta nad Váhom).


Pozemok je z 2/3 oplotený, obdĺžnikového tvaru, mierne svahovitý, šírka 18 m, dĺžka 98 až 101 m. Orientácia: Južná. Nachádza sa v intraviláne obce, v lokalite kde je povolená výstavba, s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Prístupová cesta je obecná, trávnatá a neupravená.


Súčasné funkčné využitie: rekreačný pozemok (na výstavbu rekreačného objektu, rekreáciu, pestovanie plodín atď.).


Budúce funkčné využitie: stavebný pozemok pre rodinné domy (po úprave obecnej prístupovej cesty a dovedení IS).


Najväčšou prednosťou tohto pozemku je jeho poloha (osadený v tichej, malebnej časti obce, s krásnymi panoramatickými výhľadmi na prírodu a okolie) a zároveň neďaleko mesta Trenčín a Nového Mesta nad Váhom.


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 747 m2

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón