logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Zeleneč, 200 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2245081

Lokalita: Zeleneč
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 506 m2
Výmera pozemku: 1526 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2021
200 m2
230 000 €

TIMA Real - ponúka 4 izbový RD v obci Zeleneč

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V Exkluzívnom zastúpení ponúkame veľmi udržiavaný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite obci Zeleneč pri Trnave. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 8 rokmi. Menená strešná krytina zn. Mediteran, plynový kotol zn. Protherm, nová vodárnička, pred dvomi rokmi plastové okná. Veľké priestranné, svetlé izby, vstupná hala, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC. Je vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv.
Napojený je na plyn, elektrinu, DSL kábel, kanalizáciu, vodu z kopanej studne 16 m hlbokej, obecná voda na pozemku. Na dvore zastrešená terasa, letná kuchyňa, dielňa, garáž čiastočne podpivničená s montážnou jamou. Malé hospodárske budovy. Pekná záhrada. Tichá ulička, dobrý susedia.

Treba vidieť !!!

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 1 526 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón