logo reality.sme.sk

Apartmán, 52 m², Novostavba ID: 2244572

Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 52 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2021
52 m2
160 000 €

PAG/MANDRE - prémiový apartmán so službami pri mori

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Apartmány v Chorvátsku si predstavujeme ako miesto, kde dôjdeme na dovolenku do súkromného apartmánu v ktorom si varíme alebo sa stravujeme v mestečku v reštauráciach. Takto to vyzerá vo väčšine apartmánov. My máme pre náročnú klientelu inú, veľmi zaujímavú ponuku:
APARTMÁN SO SLUŽBAMI: recepcia, reštaurácia, bazén, fitness, sauna, detská herňa, spoločná miestnosť s krbom, možnosti upratovania apartmánu, služby prenájmu apartmánu
Na predaj ponúkame krásny 2 izbový apartmán na ostrove Pag v Chorvátsku, v meste Mandre. Apartmán má úžitkovú plochu 52,85m2 + terasa 11,05m2 v novovybudovanom apartmánovom dome z roku 2017. Apartmán je kompletne zariadený a zariadenie je v cene apartmánu (postele, kuchynská linka, sedačka, skrine, stôl, stoličky, televízor, terasový nábytok a rôzne doplnky). Apartmán dispozične pozostáva z 2 izieb + obývačka spojená s kuchyňou + 2 kúpelne + krásna veľká terasa s posedením. Celý apartmán je plne klimatizovaný a prispôsobený pre počet osôb 4 + 1.
Cena: 160.000€ + DPH (zahŕňa aj kompletné poplatky spojené s prevodom, zariadenie, parkovanie)
LOKALITA, PARKOVANIE:
Apartmánový dom sa nachádza na ostrove Pag, v meste Mandre. Mandre je kľudná lokalita, bez diskoték a nočných klubov, je zameraná na klientov, ktorí hľadajú pokojné miesto na relax. V okolí sa nachádzajú viaceré reštaurácie, marína, korčuliarska dráha. Doprava na ostrov Pag je buď trajektom z mesta Zadar alebo priamo zjadom z diaľnice cez Paški most. Najbližšia pláž je cca 190m od apartmánového domu. Pláž Zrce beach, kde sa sústreďujú najväčšie plážové párty sa nachádza 12km od domu.
Parkovanie je zabezpečené na vlastnom parkovacom mieste, ktoré je vo vlastníctve majiteľa.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 52 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný

zobraziť telefón