logo reality.sme.sk

Pozemky, záhrada, Štúrovo, 333 m², Pôvodný stav ID: 2242968

Lokalita: Štúrovo
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 333 m2
Úžitková plocha: 333 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.10.2021
333 m2
25 000 €

Pozemok neďaleko Dunaja v kúpeľnom meste Štúrovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pozemok sa nachádza na okraji mesta Štúrovo, v záhradkárskej oblasti neďaleko rieky Dunaj a Hron. Umiestňuje sa na južnej strane mesta, približne 500 m od maďarských hraníc a centra. Wellness a termálne kúpalisko Vadaš Štúrovo, najväčšie termálne kúpalisko na Slovensku je vzdialené len jeden kilometer.

Je to rovinatý čistý pozemok, leží pri ceste a vstup naň je cez spoločnú bránu záhradkárov. Sú na ňom vybudované hotové betónové stĺpy na osadenie mobilného domu. Voda je zo studne, ale ostatné siete sú tesne pri pozemku na ulici.

Dunajská hrádza s asfaltovou cestou sa nachádza len 300 m od pozemku. Vďaka nej sa dá celé okolie poobjavovať na kolesách, aktívne tráviť čas v krásnej prírode, ktoré je chránené územie. Cyklocesta vedie až k rieke Hron, odkiaľ je to už len kúsok ku Kováčovským kopcom Burdovského pohoria.
Na svoje si prídu aj turisti a milovníci pekných výhľadov. Panoráma z vrchu kopca Skaly v Kameničnej nad Hronom je jedinečná - pohľad na sútok Hrona a Ipľa sa dá vychutnať aj z výšky, a navyše ju skrášluje mohutná bazilika v pozadí na kopci.
Na opačnej strane Dunaja, susediace maďarské mesto Ostrihom, je plné historických pamiatok, na jej čele pyšne stojí už celé stáročia najvyšší kostol Maďarska, Ostrihomská bazilika, pohľad na ňu je najkrajší práve zo slovenskej strany, a to z promenády pri Dunaji v Štúrove.
Po ťažkom športovom výkone sú tu na oddych stvorené dlhé štrkové dunajské pláže, na ktorých je ako pri mori.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 333 m2
Voda Studňa
Elektrina 230/400v
Plyn 2
Kanalizácie 2

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Denisa Gundová

zobraziť telefón