logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Modra, 50.82 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2242642

Lokalita: Modra
Ulica: Komenského
Celková plocha: 53.22 m2
Úžitková plocha: 50.82 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.10.2021
50,8 m2
119 000 €

*** REZERVOVANÝ *** 2. izbový byt s balkónom ***

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na základe zmluvy o EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta Vám ponúkame plnohodnotný 2. izbový byt, orientovaný na 5. poschodí v 12 poschodovom bytovom dome na ulici Komenského v Modre. Dispozícia bytu s celkovou úžitkovou plochou 50,82 m2 (+ balkón 2,40 m2) pozostáva zo vstupnej chodby, z bytového jadra so samostatnou kúpeľňou a WC, zo samostatnej spálne, samostatnej kuchyne so zánovnou kuchynskou linkou a z priestrannej obývacej izby s balkónom. K bytu prislúcha vlastná pivnica v suteréne bytového domu. Celkové náklady na bývanie pre jednu osobu vrátane fondu opráv a všetkých zálohových platieb za energie činia 138 Eur/mesiac.
V rámci rekonštrukcie bola v byte realizovaná výmena plastových okien a bezpečnostných vstupných dverí. Ostatné zariadenie a vybavenie je v pôvodnom stave. Byt je čistý a udržiavaný, vhodný na okamžité bývanie alebo rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Bytový dom ponúka bezbariérový prístup a dva výťahy – osobný výťah a priestranný nákladný výťah. Bytový dom prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou v rozsahu posledných ôsmych rokov v rámci ktorej bol dom zateplený, prebehla kompletná rekonštrukcia strechy, výmena schodiskových okien a vchodových dverí s elektronickým vrátnikom, inštalácia kamerového systému a výmena nových výťahov. Parkovanie je verejné, zabezpečené pred bytovým domom.
Kompletná občianska vybavenosť a množstvo služieb sú v dosahu 5-ich minút. V okolí nájdete rôzne potraviny a obchody, základnú a materskú školu, zdravotné zariadenie, reštauračné slúžby a mnoho ďalšieho pre komfortný spôsob mestského bývania.
Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom úveru a kúpou je ihneď voľná.

V prípade seriózneho jednania je dohoda na cene možná.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 50,8 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 5

Kontaktné údaje

MG Partners

Peter Páleník

zobraziť telefón