logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Strážske, 88 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2242520

Lokalita: Strážske
Ulica: Obchodná
Celková plocha: 88 m2
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.10.2021
88 m2
79 500 €

REZERVOVANÉ - NEUVERITEĽNÝCH 88 M2 - DVOJIZBÁK Č. 29

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Luxus dostupný pre každého. Áno, aj takto môžeme charakterizovať tento byt, ktorý vám ponúkame na predaj v krásnom rezidenčnom areály  "ODYSEA" v Strážskom.

Novučičký, komplet dokončený dvojizbový byt s rozlohou neuveriteľných 88 m2 je situovaný na 2.posch. v murovanom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnom rekonštrukciou: podlahy, omietky, medené elektrické rozvody, vodovodné a kananlizačné potrubie, plastové okná s trojsklom, interiérové a vchodové - protipožiarné dvere, kúpelňa s nadčasovým obkladom po strop, sklenená zástena v sprchovacom kúte, závesné WC, kvalitné umývadlo na doske so stojankovou, nerezovou batériou a kúpeľňovou skrinkou, sadrokartónový strop so zabudovaným osvetlením, inteligentný ohrievač vody a príprava pre práčku.

Interiér je rozdelený na nádhernú obývaciu izbu, trendovo spojenú s kuchyňou a balkónom s nerezovým zábradlím, spálňu, priestranu predsieň, sklad a krásnu kúpelňu.

Lesklá dlažba na vyhrievanej podlahe umocňuje luxusný pocit z tejto nehnuteľnosti.

O energetickú úspornosť sa starajú termostaty, ktoré sú inštalované v každej izbe a taktiež v kúpeľni.

Veľkým bonusom tohoto bytu je rezidenčné bývanie, ktpré ponúka možnosť vlastného parkovného miesta, využívania oddýchovej zóny s altánkom a bezpečné bývanie v uzatvorenom areály s elektrickou, vstupnou bránou.

Vybavovanie HÚ na bývanie je náročný a zdĺhavý proces, preto vám ponúkame úplne bezplatne profesionálneho poradcu , ktorý vás prevedie celým vybavovacím kolotočom a pomože vám s výberom najvhodnejšej alternatívy financovania kúpy nehnuteľnosti.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom  nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 88 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Diamond reality

Alena Holotová

zobraziť telefón