logo reality.sme.sk

5 a viac izbový byt, Bratislava-Karlova Ves, 265 m², Novostavba ID: 2242030

Lokalita: Bratislava-Karlova Ves
Ulica: Vincenta Hložníka
Úžitková plocha: 265 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2021
265 m2
799 990 €

REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 5-izbový priestranný byt s terasami, Condominium Renaissance, Karlova Ves

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Svetlý a vzdušný 5-izbový byt s jedinečným výhľadom na bohatú okolitú zeleň, Rakúsko a Bratislavský hrad je situovaný v tichom svahu nad Devínskou cestou, v projekte Condominium Renaissance.

Dispozíciu pôvodne 6-izbového bytu tvorí vstupná hala s dvoma vstavanými šatníkmi, obývacia izba s krbom a so vstupom na terasu, pracovňa s balkónom, kompletne vybavená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi Miele vrátane kávovaru a vínnou chladničkou Gaggenau, jedálenská časť s francúzskym balkónom a stenou s aquáriom, dve spálne, tretia spálňa so vstavaným šatníkom, hosťovská toaleta s umývadlom, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom, komora s práčovňou, samostatný walk-in šatník, hlavná spálňa s východom na balkón a s en-suite kúpeľňou so solitérnou vaňou, s walk-in sprchovým kútom, toaletou i bidetom. Spálne sú orientované na východ, obývacia izba s pracovňou na juh. K bytu prináleží pivničná kobka s výmerou 12 m2 a dve parkovacie miesta v garáži domu.

Štandard bytu zahŕňajú drevené podlahy, hliníkové veľkometrážne okná, podlahové kúrenie v kúpeľniach, sanita Joop!, žulové parapetné dosky, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, stropné klimatizácie v každej izbe, pracovná kuchynská doska z kameňa, bezpečnostné protipožiarne dvere, elektricky ovládateľnú markízu na terase, kamerový systém, alarm, pre náročných je v obývacej izbe zabudované plátno s projektorom.

Prémiový projekt Condominium Renaissance je umiestnený vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Karlovej Vsi v blízkosti Karloveského ramena a naproti chránenej prírodnej oblasti Sihoť. V pešej vzdialenosti od areálu je bohatá občianska vybavenosť. Centrum Starého mesta je vzdialené len 8 minút autom.

Interiér 212 m2 + 41 m2 terasa a balkón + 12 m2 pivnica

K bytu je možné dokúpiť dve parkovacie státia v garáži domu za 25.000 EUR /ks.

https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/40850-vincenta-hloznika
ID 40850
--
Bright and airy 4-bedroom apartment with a unique view of the rich surrounding greenery, Austria and Bratislava Castle is situated on a quiet slope above Devínská cesta, in the Condominium Renaissance project.

The layout of the originally 5-bedroom apartment consists of an entrance hall with two built-in wardrobes, a living room with fireplace and access to the terrace, a study with balcony, a fully equipped kitchen with built-in Miele appliances including a coffee machine and a Gaggenau wine fridge, a dining area with a French balcony and a wall with an aquarium, two bedrooms, third bedroom with built-in wardrobe, guest toilet with sink, bathroom with walk-in shower, storage room with laundry, separate walk-in wardrobe, master bedroom with access to the balcony and en-suite bathroom with solitary bath, with walk-in shower, toilet and bidet. The bedrooms are east facing, the living room with study south facing. The apartment has a cellar of 12 m2 and two parking spaces in the garage of the house.

The standard of the apartment includes wooden floors, aluminium large windows, underfloor heating in the bathrooms, sanitary ware Joop!, granite sill plates, external aluminium electric blinds, ceiling air conditioning in each room, stone worktop kitchen, fire safety door, electrically operated awning on the terrace, CCTV, alarm system, for the demanding there is a built-in screen with projector in the living room.

The premium Condominium Renaissance project is located in a sought-after location at the beginning of Karlova Ves, close to the Karlovy Vary River and opposite the protected natural area of Sihot'a. Within walking distance of the complex there is a wealth of amenities. The centre of the Old Town is only 8 minutes away by car.

Interior 212 m2 + 41 m2 terrace and balcony + 12 m2 cellar

The apartment can be bought two parking spaces in the garage of the house for 25.000 EUR / pc.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/40850-vincenta-hloznika
ID 40850

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Počet terás 2
Úžitková plocha 265 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

zobraziť telefón