logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sládkovičovo, 623 m², Pôvodný stav ID: 2241867

Lokalita: Sládkovičovo
Ulica: Abrahámska
Úžitková plocha: 623 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2021
623 m2
450 000 €

rodinný dom, Sládkovičovo, Sládkovičovo, Galanta - Nadštandardný 8 izbový RD s bazénom na krásnom 13 ár pozemku.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo výbornej časti mesta Sládkovičovo. Rodinný dom vám ponúka priestrannosť, luxus, relax ale hlavne domáce pohodlie domova.
Dispozícia domu s výmerou 623 m2 je nasledovná:
V podzemnom podlaží s výmerou 216 m2 sa nachádza garáž s bránou na diaľkove ovládanie s výmerou 82,6 m2, fitness miestnosť, sauna, sklad, práčovňa, kúpelňa s bazénom, kotolňa, slovenská izba, schodisko.
Na prízemí rodinného domu s výmerou 209,5 m2 sa nachádza obývacia miestnosť s krbom a jedálňou vo výmere 99,3 m2, kuchyňa 16,9 m2, špajza, kúpelňa, spálňa, 2 x šatník, pracovňa, WC, terasa, loggia.
Na poschodí rodinného domu s výmerou 197,4 m2 sa nachádzajú spálne, šatník, kúpelne, galéria, hala, balkón.
RD je postavený z tehál 45 cm, sieťka, kléber, fasádna farba, keramické stropy, na streche pálená strešná krytina s izoláciou /minerálna vata/, okná drevené EURO OKNÁ, kúrenie podlahové teplovodné s tepelným čerpadlom. V celom dome je nainštalovaný centrálny vysávač, alarm, klimatizácie.
Pozemok s kompletným oplotením a bránami na diaľkové ovládania vám zaručí úplné súkromie a navyše je tam priestor /časť pozemku/ pre výstavbu alebo predaju ako stavebný pozemok. Na letný oddych a relax slúži bazén 12m x 5m x 1,70 cm s tepelným čerpadlom /ohrev vody/ a následne veľký altánok s krbom.
Moju ponuku je možné kúpiť na hypotekárny úver, kde od nás dostanete tie najvýhodnejšie ponuky na trhu a to úplne bezplatne. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Obhliadky možné aj cez víkend.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 623 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Emil Barbuščák

zobraziť telefón