logo reality.sme.sk

Apartmán, 1 m², Novostavba ID: 2241747

Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2021
1 m2
175 000 €

NOVÉ 2 a 3-spálňové apartmány v meste a blízko pláže, Jávea, Costa Blanca North

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Komplex pozostáva zo 74 apartmánov s 2 alebo 3 spálňami. Spoločné priestory, ktoré zahŕňajú bazény (pre dospelých i deti) a záhrady, vytvárajú krásne prostredie, kde môžete relaxovať a užívať si všetok dostupný komfort.

Apartmány majú 2 kúpeľne, otvorenú kuchyňu s obývacou izbou a jedáleňou. Kuchyňa je vybavená rúrou a mikrovlnnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou a digestorom. Obývacia izba sa vďaka veľkým oknám spája priamo s priestrannou terasou. Ku každému apartmánu prislúcha podzemné parkovacie miesto.

Novopostavená obytná štvrť sa nachádza len 15 minút chôdze od pláží a prístavu. V blízkosti je množstvo služieb a zariadení, ako sú supermarkety a trhovisko, banky, reštaurácie a kaviarne, telocvične, školy (štátne a medzinárodné), autobusová stanica a pošta.

Tieto moderné apartmány sú klimatizované, majú kúrenie a preto vám umožňujú žiť tu po celý rok. Je to tiež ideálne miesto na trávenie prázdnin a dovoleniek.

Predpokladaný termín dokončenia: marec 2023

Typológia nehnuteľností: apartmán, strešný apartmán, prízemný apartmán so záhradou
Zahŕňa: podzemné parkovisko, spoločný bazén, výťah, spoločnú záhradu, súkromnú záhradu, solárium, technická miestnosť, klimatizácia, kúrenie
Ostatné: blízko pláže, terasa, MHD, občianska vybavenosť
Energetická kvalifikácia: B

Status: aktívne, Stav: novostavba, Zastavaná plocha: 67.4 m2, Počet izieb: 2, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Výťah: áno, Energetický certifikát: B, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Typ: exteriérový, Terasa: áno, Terasa plocha: 5 m2, Vykurovanie: áno

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ŠPANIELSKENEHNUTELNOSTI.SK

Eva Rohrman Madova

zobraziť telefón