logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Košice-Sever, 1 m², Pôvodný stav ID: 2241478

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: Kavečianska cesta
Zastavaná plocha: 109 m2
Výmera pozemku: 1764 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2021
1 m2
195 000 €

DVOJGENERAČNÝ DOM NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj Dvojgeneračný rodinný dom v nádhernej prírode v záhradkárskej oblasti Suchá Dolina, ČERMEĽ, Košice-Sever.

Hlavné výhody bývania v dome sú:
- ak chcete bývať blízko mesta Košice. Do 5.min autom ste pri Crow Arena-štadióne Lokomotíva
- ak hľadáte dom pre väčšiu rodinu alebo pre viacero rodín
- ak máte investičný zámer
- ak máte radi prírodu, k dispozícii je aj väčší pozemok

Základné informácie:
Dom má zastavanú plochu 109m2, plocha pozemku je 1764m2. Dom sa skladá z troch podlaží. Prízemie: na prízemí sa nachádzajú tri miestnosti plus technická miestnosť, na prvom poschodí sa nachádzajú tri izby plus kuchyňa, kúpeľňa a veľká špajza, na druhom poschodí sa nachádzajú tri izby plus kuchyňa a kúpeľňa. Do domu sa viete dostať až troma vchodmi. Dva sú z prízemia, jedno z prvého poschodia. Dom je veľkej časti v pôvodnom stave. Je potrebná rozsiahla rekonštrukcia, kde je potrebné aj rekonštrukcia strechy. Dohoda možná
Samozrejme je možnosť aj časť pozemku predať a tak získať financie na ďalšie investície, resp. získať časť financií späť.

Technické informácie:
Dom bol postavený cca. v 70tych rokoch, je postavený z kvádrov a tehál, okná sú pôvodné drevené, strecha – lepenka, podlahy v dome sú pôvodné, väčšinou linoleum. Dom je napojený na elektrinu, voda je zo spoločnej studne, ktorá sa nachádza v tejto oblasti pre viacero domov, je využívaná celoročne a je pitná. Dom je vykurovaný kotlom na tuhé palivo. Odpad je riešený žumpou. V oblasti viacero rodín využíva pripojenie na internet, buď cez sieť Antik alebo Telekom. Dom je na liste vlastníctva vedený ako rodinný dom a je bez tiarch.

Lokalita: K domu vedie prístupová cesta, nie asfaltová, ale spevnená, na jar je tam vysypaný makadam, v zime je pravidelne udržiavaná. Autobusová zastávka Suchá dolina- MHD je od domu vzdialená do 10min. pešo. Na tejto trase pravidelne premáva autobus č. 29, pri Auparku autobusom ste do 20tich. minút. V blízkosti sa nachádza reštaurácia Baránok, lesné cestičky na chatu Hrešná a iné, Vyhliadková veža, ZOO, a do 5tich minút ste v mestskej časti Podhradová, kde sa nachádzajú ostatné potrebné služby pre život obchody, základná škola, materská škola, Kostol sv. Ondreja, Klas potraviny Podhradová a iné.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 764 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

JOZUE REALITY, s.r.o.

Ing. Milan Drotár

zobraziť telefón