logo reality.sme.sk

Pozemky pre rodinné domy, Holíč, 1507 m² ID: 2240931

Lokalita: Holíč
Ulica: Holíč
Výmera pozemku: 1507 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
0 m2
93 434 €

Na predaj stavebný pozemok v tesnej blízkosti centra mesta Holíč

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Holíč, nachádzajúci sa v zástavbe rodinných domov a bytových domov, priamo v kľudnej časti historického centra mesta. Výmera pozemku je 1507 m2 a predáva sa v celku. Šírka pozemku predstavuje cca 25 m. Inžinierske siete (elektrina, mestská voda a kanalizácia) sú dostupné pri pozemku, na ktorom je možnosť výstavby rodinného domu, napr. obľúbeného typu bungalov.

Pozemok je momentálne záhrada, ale určený na výstavbu rodinného domu, s možnosťou zastaviteľnosti stavbou 30% z výmery pozemku. Je tvaru písmena „L“, mierne svahovitý, zatrávnený a nachádza sa na ňom niekoľko ovocných stromčekov. Príjazdová cesta vedie priamo k hranici pozemku a je vo vlastníctve Mesta Holíč.

Výhodou nehnuteľnosti je, že je parcela ihneď k dispozícii, možnosť výstavby. V blízkosti sú situované rodinné domy, bytové domy, kostol, obchody, reštaurácie, či cintorín. Mesto Holíč disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do okresného mesta Skalica len 7 km, do Bratislavy 85 km a „na skok“ aj do Českej republiky.

Cena: 62 €/m2

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 / Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 507 m2
Elektrina 230/400v
Plyn 3

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón