logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 85 m², Novostavba ID: 2240926

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Mlynské nivy
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 21.10.2021
85 m2
1 300 € mesačne

<p><strong>HERRYS </strong>- <strong>nadštandardný </strong>3 izbový byt<strong> s veľkou terasou</strong> na prenájom</p> <div id="eid-safari-extension-is-installed">&nbsp;</div>

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

HERRYS - nadštandardný 3 izbový byt s veľkou terasou na prenájomRealitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom nadštandardný 3 izbový byt s veľkou terasou (45m2), v novostavbe komplexu Nuppu, na ulici Mlynské Nivy. Byt je krásne presvetlený, vzdušný s výborne riešenou dispozíciou. K bytu prináleží 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži prístupné "suchou nohou" (možnosť prenajať 2. parkovacie miesto + 100,-€/mesiac). Obyvatelia bytového domu môžu využívať veľkú spoločenskú miestnosť s posilňovňou. Okolie bytového domu je veľmi pekne udržiavané.


BENEFITY
•priestranný, veľmi dobre vybavený, krásne presvetlený, luxusný byt
•veľká terasa (45m2)
•parkovacie miesto v podzemnej garáži prístupné z bytu "suchou nohou" (možnosť prenajať 2.parkovacie miesto +100,-€/mesiac)
•klimatizácia, rekuperácia
•možnosť využívať spoločenskú miestnosť s posilňovňou
•výborná lokalita v rámci hlavného mestaDISPOZÍCIA
Byt sa nachádza na 7. poschodí zo 7, v novostavbe bytového domu Nuppu Mlynské Nivy. Pozostáva zo vstupnej predsiene, obývačky s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, krásne presvetlenej spálne a hosťovskej izby. K dispozícii je samostatný, priestranný šatník. Kuchynský kút je vybavený sklokeramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou s grilom, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Z obývačky a spálne je vstup na veľkú terasu (45m2) vybavenú externým nábytkom, s výhľadom do dvora s udržiavanou zeleňou, športoviskom a grilovacou zónou. Z predsiene sa vstupuje do priestrannej kúpelne s vaňou, sprchovým kútom, dvoma umývadlami, priestorom pre práčku a samostatného wc, taktiež vybaveného malým umývadlom. Byt je v každej izbe vybavený klimatizáciou. O pravidelný prísun čerstvého vzduchu do priestorov bytu sa stará systém riadeného vetrania-rekuperácia. Na všetkých presklených plochách je inštalované elektrické žalúzie. Obyvatelia bytového domu môžu využívať veľkú spoločenskú miestnosť s posilňovňou, prístupnú samostatným vchodom z vnútorného dvora.


LOKALITA
Projekt Nuppu Mlynské Nivy sa nachádza v najobľúbenejšej mestskej časti Ružinov, s kompletnou občianskou vybavenosťou (kultúra, vzdelávamie, gastronómia, obchody, aktívny oddych) a jednoduchou dopravnou dostupnosťou. Lokalita je výborne spojená s centrom, letiskom alebo hlavnou autobusovou stanicou. Čas potrebný na napojenie sa na hlavné výpadovky vedúce von z mesta sa počíta v minútach.


CENA
V cene 1300,-&euro; je zahrnutý nájom, energie, TV, internet a parkovanie (1 parkovacie miesto). Možnosť prenajať 2. parkovacie miesto +100,-&euro;


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 7

Kontaktné údaje

HERRYS s.r.o.

JUDr Vladimír Kotas

zobraziť telefón