logo reality.sme.sk

Skalica, 2571 m² ID: 2240894

Lokalita: Skalica
Ulica: Zlodejovce
Výmera pozemku: 2571 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
0 m2
107 982 €

REZERVOVANÉ • Na predaj pozemok s výhľadom na Skalicu - lokalita Zlodejovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Skalica, nachádzajúci sa v malebnej vinohradníckej oblasti Zlodejovce, mimo zastavaného územia obce. Zatrávnený pozemok obdĺžnikového tvaru je dostupný priamo z cesty s ktorou hraničí, v blízkosti mestskej zástavby.

Výmera pozemku je 2571 m2 a predáva v celku. Šírka pozemku predstavuje cca 40 m. Jedná sa o parcelu registra „C“KN, vedenú ako orná pôda. Pod cestou je dostupná mestská voda, na pozemku elektrina. Príjazdová cesta vedie priamo k hranici pozemku, je asfaltová a vo vlastníctve Mesta Skalica, s bezproblémovou jazdou aj osobným autom. V okolí sú postavené vinohradnícke domčeky a domy s pekným výhľadom na panorámu Skalice.

Cena: 42 €/m2, pri rýchlom jednaní možná dohoda ceny

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 571 m2

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón