logo reality.sme.sk

Obchodné, Piešťany, 44.50 m², Novostavba ID: 2240455

Lokalita: Piešťany
Ulica: Sv. Cyrila a Metoda
Celková plocha: 52 m2
Úžitková plocha: 44.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2021
44,5 m2
66 250 €

Obchodný priestor 52 m2 NA PREDAJ, Piešťany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak si hľadáte kancelárske, obchodné alebo skladové priestory na podnikane, táto ponuka stojí za zváženie.

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 52 m2 v Piešťanoch.

Dispozícia polyfunkčného domu, v ktorom sa tento priestor nachádza, pozostáva z dvoch nebytových priestorov na prízemí, ktoré majú svoje sociálne zázemie na chodbe, dvoch jednoizbových a jedného dvojizbového bytu na prvom poschodí, jedného dvojizbového a trojizbového bytu na druhom poschodí.

Ponúkaný nebytový priestor o celkovej výmere 52 m2 pozostáva z miestnosti určenej na podnikanie 44,5 m2, toalety 3,6 m2, kúpeľne so sprchovým kútom 3,8 m2 a miestnosti s výlevkou určenej na upratovacie potreby 1,3m2. Tieto sociálne zariadenia sú spoločné pre dva nebytové priestory. K nebytovému priestoru prislúcha aj pivničná kobka v suteréne o rozlohe 4 m2 a parkovacie miesto na súkromnom parkovisku s rampou. Priestory je možné prispôsobiť a dokončiť podľa požiadaviek záujemcu.

LOKALITA
Komerčné priestory sa nachádzajú v tichej lokalite na ulici Sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Vzdialenosť od centra mesta je 1,2 km. V pešej dostupnosti do 10 min v okolí budovy sa nachádza Materská škola Valová, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, lekáreň, reštaurácia Diplomat Aréna. Vo vzdialenosti do 6 min autom sú supermarkety Billa a Lidl, Tatra Banka, ČSOB, Slovenská sporiteľňa.

CENA
Cena nebytového priestoru je 79 500€ s DPH. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 44,5 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RELCOM Realitná kancelária

Ing. Sandra Šefčiková

zobraziť telefón