logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Dolný Kubín, 294 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2240236

Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Aleja Slobody
Úžitková plocha: 294 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2021
294 m2
450 000 €

Polyfunkčná budova v centre Dolného Kubína ALEJKA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitný maklér Ing.Pavol Kohár vám exkluzívne dáva do pozornosti predaj, prípadný prenájom ,s predkupným právom ,lukratívnu polyfunkčnú budovu ,ktorá sa nachádza v širšom centre mesta Dolný Kubín na Aleji Slobody v tesnej blízkosti autobusovej stanice a budovy Slovenskej pošty.
Táto budova bola v minulosti známa výbornou reštauráciou Alejka na prízemí a na poschodí sídlila autoškola Beňuš.
V súčasnosti sa spodné priestory nevyužívajú a prvé poschodie je využívané ako lukratívny ,veľkometrážny, trojizbový byt so samostatným vchodom z prednej časti budovy a dvoma podnikateľskými priestormi,v zadnej časti budovy, kde v súčasnosti je v prevádzke kaderníctvo a solárium. Tieto sú prístupné samostatným vchodom zo zadnej časti budovy. Táto budova je spojená schodiskom s vedľajšou budovou kde sú iné podnikateľské priestory.

Prízemie pozostáva zo zádveria, jednej veľkej miestnosti s 2 samostatnými vstupmi(od zastávky a od pošty) ,ktorá niekedy slúžila ako jedáleň a má vybudované 2 x wc(páni a dámy).Táto miestnosť je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou(zariadenie je súčasťou kúpnej ceny).Z kuchyne sa prejde do zadnej chodby ,ktorá má samostatný prístup zo zadnej časti budovy. Tu sa ešte nachádza miestnosť pre personál, wc pre personál, samostatná škrabka na zemiaky a sklad. Spodná časť prešla v roku 2021 kompletnou rekonštrukciou.
Na prvé nadzemné podlažie sa cez samostatný vchod, schodiskom, dostaneme k dverám veľkometrážneho trojizbového bytu. Pred bytom napravo je špajza.
Byt pozostáva v súčasnosti z 3 obytných miestností a to v ľavej časti je jedna samostatná izba ,napriamo je veľká obývacia hala s kuchyňou a kuchynskou linkou a v pravej časti sa nachádza spálňa. Takisto v pravej časti je technická miestnosť s kondenzačným plynovým kotlom. Ďalej sa tu nachádza samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatné wc.
V minulosti bol byt 5 izbový (na liste vlastníctva tak figuruje aj v súčasnosti a výmera je 186 m2).Majiteľ však jednoduchým predelením sádrokartonovou priečkou oddelil 2 miestnosti a vznikli z toho 2 samostatné podnikateľské prevádzky, ktoré sú aj v súčasnosti plne funkčné a sú prístupné zo zadnej časti budovy po samostatnom schodisku. Nový majiteľ môže tieto priestory vrátiť do pôvodného 5 izbového bytu, alebo pokračovať ďalej v prenajímaní.
Ďalšia s možností je prerobiť tieto priestory na samostatný dvojizbový byt.
Táto nehnuteľnosť je špecifická tým, že má 2 samostatné súpisné čísla dá sa využívať nezávisle od seba.
Takisto majitelia sú prístupný tieto samostatné časti budovy dať aj do prenájmu.

Keďže existujú rôzne kombinácie predaja, prenájmu, či čiastočného prenájmu rád vás osobne s týmito možnosťami oboznámim a v prípade záujmu aj prevediem osobne všetkými časťami budovy.

V súčasnosti sú možné nasledovné varianty:
1.Predaj celej budovy 450000€
2.Predaj 5 izbového bytu bytu podľa LV 240 000€
3.Prenájom 3 .izbového bytu 500€/mesiac plus energie(140 m2)
4.Prenájom podnikateľských priestorov na prízemí 600€/ mesiac plus energie
5.Čiastočný prenájom priestorov bez kuchyne a skladu 400€/mesiac plus energie

Obhliadku prosím dopredu dohodnúť na č.t. 0905440928.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 294 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ORAVA REAL plus, s.r.o.

Orava Real

zobraziť telefón