logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Martin, 85 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2239935

Lokalita: Martin
Ulica: Hviezdoslavova
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2021
85 m2
Cena na vyžiadanie

Novostavba 3 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny (k dispozícii štyri trojizbové byty). Novostavby bytov sú vytvorené v budove nachádzajúcej sa v centre mesta v blízkosti pešej zóny, budova bude po kompletnej rekonštrukcii, rekonštrukcia už prebieha. V bytovom dome bude vytvorených 6 bytových jednotiek + spoločné pivničné priestory a to 4x 3izbový byt a 2x 2 izbový byt. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo zelene, vynikajúce dopravné napojenie, blízkosť úplného centra mesta.

• 3-izbový byt (č.1) - celková rozloha bytu je 90,50 m2 (podlahová plocha bytu je 84,50 m2 + balkón 6,00 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa 1, spálňa 2, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti s kuchyňou a spálne 1. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 224 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• 3-izbový byt (č.2) - celková rozloha bytu je 81,50 m2 (podlahová plocha bytu je 75,50 m2 + balkón 6,00 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje kľudný južný a západný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba, chodba s kuchyňou, spálňa 1, spálňa 2, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti a kuchyne s chodbou. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 168 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• 3-izbový byt (č.3) - celková rozloha bytu je 84,50 m2 (podlahová plocha bytu je 75,50 m2 + balkón 9,00 m2) a nachádza sa na 2. poschodí z troch a poskytuje východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa 1, spálňa 2, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti s kuchyňou a spálne 1. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 174 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• 3-izbový byt (č.4) - celková rozloha bytu je 81,50 m2 (podlahová plocha bytu je 74,50 m2 + balkón 7,00 m2) a nachádza sa na 2. poschodí z troch a poskytuje kľudný južný a západný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba, chodba s kuchyňou, spálňa 1, spálňa 2, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti a kuchyne s chodbou. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 168 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

K bytu je možné dokúpiť:
• ďalšie parkovacie státie v areáli na vlastnom pozemku - 9 možností- 2 už rezervované
• ďalší nebytový priestor vhodný na podnikanie, prípadne kanceláriu podľa výberu od 7m2 po 14 m2 - 6 možností-2 už rezervované
• murovanú garáž na vedľajšom pozemku - 1 možnosť- už rezerované

Presnú adresu poskytujeme iba na osobnej obhliadke.

Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.
Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Ing. Iveta Šajgalíková

zobraziť telefón