logo reality.sme.sk

Obchodné, Bratislava-Staré Mesto, Čiastočná rekonštrukcia ID: 2239783

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Grösslingova
Zastavaná plocha: 193 m2
Celková plocha: 193 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2021
0 m2
347 400 €

RADO Reality ponúka v Historickej budove zaujímavý objekt na predaj.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruované priestory zníženého prízemia o výmere 193,0 m2 v centre Starého mesta Bratislavy.
Priestor je možné využívať na komerčné účely alebo aj ako apartmánové bývanie (rekonštrukcia priestoru v r. 2002). Nachádza sa v historickom bytovom dome z roku 1922 a je zaradený medzi kultúrnu pamiatku, to Vám umožňuje aj výbornú investíciu do tejto nehnuteľnosti. Dané priestory majú dva prístupy, jeden z Grösslingovej ulice (z bytového domu), druhý z Dunajskej ulice (z dvora).
Vnútorný priestor je otvorený, bez priečok, sú zachované len nosné steny, čo umožňuje variabilné riešenie budúcej prevádzky podľa záujmu nového majiteľa. Prinášame Vám aj dva návrhy na možné dispozičné riešenie pre daný priestor. Priestory majú samostatnú kuchynskú linku, sociálne zariadenie, skladové priestory.
Je tu možnosť dobudovania krbu. Vykurovanie je podlahové a to elektrické. Parkovanie vo dvore vnútrobloku, maximálne pre 2 autá. Pred priestorom je možnosť vybodovať vonkajšiu terasu s posedením, čiže je možnosť využitia aj na gastro prevádzku.


V roku 2012-2014 prebehla kompletná rekonštrukcia fasády, strechy, výťahu a okolia objektu.
Nehnuteľnosť je národná kultúrna pamiatka, v osobnom vlastníctve jedného majiteľa a neviažu sa na ňu žiadne ťarchy.


Blanka Hrehová
RADO Realiy Group
Tel.: +421910917586
E-mail: hrehova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Blanka Hrehová

zobraziť telefón