logo reality.sme.sk

Iné komerčné priestory, Zohor, Čiastočná rekonštrukcia ID: 2239624

Lokalita: Zohor
Ulica: Zohor
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2021
0 m2
360 000 €

Obchod, pizzeria a nájomné byty pod jednou strechou v Zohore

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt plus rodinný dom v Zohore. Nie jje to tak dávno čo budova slúžila pre širokú verejnosť ako výborná pizzeria spolu s obchodom. Špecifická budova, ktorá čaká na klienta so zámerom využiť potenciál peknej stavby v centre na vybudovanie nájomných bytov. Zohor má veľký potenciál nakoľko má veľmi dobrú strategickú polohu k Bratislave. Disponuje vlakovou dopravou. Úplnou občianskou vybavenosťou. V obci je Základná škola, škôlka, futbalové ihrisko, obchody, reštaurácie, pekáreň, aktívny kultúrny život. Relax v borovicových lesoch, hubárčenie, cykloturistika a turistika oslovia každého.
Dom má tri podlažia. Na prízemí sa nachádza obchod so zariadením, reštaurácia v štýle pizzerii a terasa, kuchyňa s kompletným vybavením a sklad. Na druhom a treťom poschodí sú bytové jednotky a každý disponuje so samostatným sociálnym zariadením aj s kuchyňou.
Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, betón. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút. Kúrenie: centrálne, krb. Ostatné vybavenie: internet. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 360 000 €

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

M - IRON, s. r. o.

Lýdia Mlynáriková

zobraziť telefón