logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kopčany, 250 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2239590

Lokalita: Kopčany
Ulica: Kopčany
Výmera pozemku: 4161 m2
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
250 m2
159 000 €

REZERVOVANÉ • Na predaj rodinný dom s dvomi záhradnými objektmi v obci Kopčany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na predaj pekný 5-izbový rodinný dom s bazénom, nachádzajúci sa v tichej lokalite obce Kopčany (okres Skalica). Čiastočne podpivničený dom je murovaný s obytným podkrovím, piatimi izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. Na pozemku o veľkosti 4161 m2 sa nachádza aj hospodárska budova a dielňa.

Dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu, kanalizáciu a plyn. Zastavaná plocha je o veľkosti 499 m2 + 2393 m2 záhrada + 1269 m2. Rodinný dom je priebežne rekonštruovaný, a to hlavne okná, dvere, fasáda, strešná krytina, zateplenie, rozvody vody a elektriny. Možnosť kúpiť dom aj zariadený (funkčné zánovné zariadenie v cene) alebo kompletne vysťahovaný. Mesačné náklady na bývanie pre 5 osôb sú 100 € elektrina, 26 € voda, (kúrenie zabezpečené prostredníctvom kachiel s prieduchmi) cca 80 € drevo alebo brikety.

Dispozícia • Prízemie: Vstupná chodba, schodisko do obytného podkrovia, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, obývačka s presklením do záhrady, dve spálne. • Obytné podkrovie: Obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC (zatiaľ nedokončené, chýbajú podlahy, sanita, obklady, kuchynská linka a iné), dokončená spálňa. Obytná plocha prízemia je o veľkosti cca 150 m2 a podkrovie 40 m2. Podľa vyjadrenia majiteľa je dom cca 100-ročný.

Pozemok je obdĺžnikového tvaru, rovinatý, oplotený pletivovým plotom. Do záhrady je vstup samostatnou bránou (možnosť parkovať tri autá vo vjazde do záhrady). Záhrada je upravená, zatrávnená, s jazierkom a bazénom, nachádzajú sa tu ovocné stromy, dva murované hospodárske domčeky (vhodné ako skladové priestory a jeden sa využíva ako hosťovský domček).

V obci Kopčany je dostatočná občianska vybavenosť - materská škola, základná škola, potraviny, pošta, lekár, reštaurácie, pohostinstvo, či obchody. Autobusové aj vlakové spojenie do okolitých miest Kúty, Skalica, Holíč. Dobrá dostupnosť do Skalice, Holíča aj Kútov. Krásne prostredie Kopčanských rybníkov a lesov, či Adamovských jazier, poskytuje možnosti rekreácie, vodných športov, kúpania, rybolovu, poľovania, cyklistiky, turistiky, alebo hubárčenia v okolitých lesoch. V blízkosti sa nachádza rieka Morava, prírodné jazerá, lesy, udržiavaná cyklotrasa k Holíčskemu zámku, ako aj najstarší Kostol sv. Margity Antiochijskej. Novým cyklomostom cez rieku Moravu je tiež dobrá dostupnosť do Českej republiky, priamo do archeoparku - Slovanské hradiště Mikulčice.

Výhodou nehnuteľnosti je možnosť vytvorenia ďalšej bytovej jednotky. Teraz využívané prízemie aj prvé poschodie ako jedna bytová jednotka. Kľudná ulica, pekná lokalita obce, bezproblémoví susedia. Dostupné ihneď k nasťahovaniu.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 159.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 4 161 m2
Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón