logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 55 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2239587

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Páričkova
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
55 m2
Cena na vyžiadanie

Predaj 2-izb. bytu na Páričkovej ul. TOP lokalita, NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predáme 2-izbový byt na Páričkovej ul., na rozhraní Starého Mesta a Nív

DISPOZÍCIA:
Byt pozostáva z chodby, veľkorysej kuchyne s obývačkou (cca 30m2), izby- spálne, franc. balkóna, kúpeľne s WC, pivnica, podlahová plocha bytu je 55 m2.

V byte prebieha kompletná rekonštrukcia, realizuje sa nová elektrina, nové steny- hladká stierka, sadrokartónové stropy s LED podsvietením, bodové svetlá, nové rozvody vody a odpadu, kompletne nová kúpeľňa so sprchovým kútom.

Byt bude nadštandardný, v izbe kuchyni a obývačke kvalitná vode-odolná laminátová podlaha, na chodbe a v kúpeľni kvalitná a dizajnová Talianska veľkoformátová dlažba a obklad. Súčasťou bytu a kúpnej ceny je moderná kuchynská linka na mieru od stolára s kuchynským ostrovčekom, nové interiérové a ext. dvere, plastové okná.

Predpokladaná dĺžka realizácie rekonštrukcie do konca 11/2021. Obhliadky je možné vykonávať po dohode každý deň, počas pracovného týždňa. V prípade prejavenia záujmu počas rekonštrukcie, možnosť výberu laminátu, dverí, obkladu a dlažby.

Bytový dom bol kompletne obnovený nová strecha, obvodový plášť, spoločné priestory, výťah, vstupná brána, zvončeky, kamera a video-vrátnik.

Byt prešiel dispozičnou zmenou, zbúraná priečka medzi pôvodne izbou a obývačkou z čoho vznikol veľkorysý priestor kuchyne a obývačky.

Podlahová plocha bytu - 55m2,
mesačné náklady max 120€/ 2 osoby
poschodie 3/6
výťah

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 55 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

V-REAL SK s.r.o.

Maria Galdunová

zobraziť telefón