logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Levice, 72 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2239443

Lokalita: Levice
Ulica: Saratovská
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
72 m2
82 000 €

Veľký, zariadený 3 izbový byt s loggiou, ul. Saratovská, Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt s loggiou v zateplenom panelovom dome v top lokalite v Leviciach na ulici Saratovská.
Byt je o výmere 72 m2 a nachádza sa na 3.p./3 bez výťahu. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou so zateplením a novou strechou.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, na stenách sú omietky, v celom byte sú plávajúce podlahy, nové interiérové dvere aj zárubne, v kuchyni je zánovná kuchynská linka, veľká komora ktorá slúži ako pracovňa a špajza s oknom, kúpeľňa prešla tiež čiastočnou rekonštrukciou.
K bytu prislúcha pivnica, byt je slnečný, výborní susedia, dobré parkovanie, v okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť.
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón