logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 31 m², Vo výstavbe ID: 2239322

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Iľanovo
Úžitková plocha: 31 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
31 m2
4 500 €

Apartmánový investičný byt 31 m2 Méridien Five Star Resort

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

179916 - Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúka na predaj luxusné apartmánové investičné byty v novovznikajúcom päťhviezdičkovom rezorte Méridien Five Star Resort situovanom v lokalite Iľanovo, okres Liptovský Mikuláš.


Projekt Méridien Five Star Resort ponúka na výber 84 apartmánov s rozlohou od 24 m2 do 62 m2. Ceny bytou už od 108 000 €.


Apartmánový dom sa bude nachádzať v Iľanovskej doline, priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou či stavebnou kalamitou. Tento projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a zachovanie si jeho rázu. V luxusných ALL inclusive  apartmánoch si môžete dopriať oddych  v každom ročnom období, nájdete si tu svoj pokoj a únik z hektického veľkomesta a neuveriteľný panoramatický výhľad.


Iľanovská dolina je dolina na severnej strane Ďumbierskych Nízkych Tatier. Začína južne od Iľanova v mestskej časti Liptovského Mikuláša a pokračuje južným smerom až pod Iľanovské sedlo 1 253 m n. m. Dolinou preteká potok Iľanovianka.


Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený  saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú na Vás čakať usmiati maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť nášho Spa nebude chýbať wellness bar.  V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti, ktoré poznáte z nákupných centier a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a nebude chýbať fitness a dve bowlingové dráhy. V lete môžete využívať požičovňu e-bikov a tenisovú školu.


Apartmánové byty budú zhotovené z nadštandartných materiálov a každý byt bude disponovať priestrannou loggiou vo výmere od 4,8 do 60 m2. Apartmány sa predávajú zariadené v zmysle vizualizácii vo fotogalérii. Kúpou apartmánu zhodnotíte svoje vložené investície minimálne o 10%. 


Podmienka ku kúpe bytu je potrebné si dokúpiť i parkovacie miesto v sume 4500€.


Financovanie projektu je nasledovné:


15%  pri podpise rezervačnej zmluvy


30% dokončenie skeletu


30% po dokončení hrubej stavby


15% pri dokončení apartmánu


10% pri odovzdaní apartmánu
Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.


CENA APARTMÁNOV JE:    4500 € / m


NEVÁHAJTE A VOLAJTE !  APARTMÁNY SA RÝCHLO MÍŇAJÚ.  VIAC AKO 40 APARTMÁNOV JE UŽ REZERVOVANÝCH. VYŽIADAJTE SI OD NÁS CENNÍK A AKTUÁLNU PONUKU VOĽNÝCH APARTMÁNOV. 


Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 329 260  alebo mail adrese san@vasereality.sk


Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ponúk nájdete na vasereality.sk


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s. r. o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky
Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 31 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Angelika San

zobraziť telefón