logo reality.sme.sk

Poľnohospodárske objekty, 1 m², Pôvodný stav ID: 2239208

Lokalita: Jastrabie nad Topľou
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
1 m2
35 400 €

Sýpka, koniareň, ošípareň, mátečník Jastrabie nad Topľou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

VÝHODNÁ PONUKA/DRAŽBA

Sýpka bez súpisného čísla na parcele č. 197 sa nachádza v poľnohospodárskej lokalite, v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva na okraji zastavaného územia obce Jastrabie nad Topľou v okrese Vranov nad Topľou. Prístup k stavbe z verejnej komunikácie pred areálom, ktorá je štátnou cestou III. triedy č. 3617, následne po parcele CKN č. 188/5 v súkromnom vlastníctve, následne po parcelách EKN v súkromnom vlastníctve, vlastník stavby nemá zriadené právo prechodu. Stavba v čase obhliadky nebola napojená na žiadne funkčné inžinierske siete, v minulosti bola napojená iba na rozvod elektroinštalácie. Dispozične objekt pozostáva z jedného podzemného podlažia, ktoré slúžilo ako sklad zemiakov, v čase obhliadky dlhodobo neužívané a jedného nadzemného podlažia, ktoré v čase obhliadky z časti slúžilo ako sklad obilia.

Koniareň bez súpisného čísla na parcele č. 193 sa nachádza v poľnohospodárskej lokalite, v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva na okraji zastavaného územia obce Jastrabie nad Topľou v okrese Vranov nad Topľou. Prístup k stavbe z verejnej komunikácie pred areálom, ktorá je štátnou cestou III. triedy č. 3617, následne po parcele CKN č. 188/5 v súkromnom vlastníctve, následne po parcelách EKN v súkromnom vlastníctve, vlastník stavby nemá zriadené právo prechodu. Stavba v čase obhliadky nebola napojená na žiadne funkčné inžinierske siete. Dispozične objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia.

Ošípareň bola v čase obhliadky neužívaná, staticky narušená, strecha a strop z časti zrútená, neschopná plniť svoju funkciu.

Matečník stavba v čase obhliadky neužívaná, staticky narušená, strecha a strop z časti zrútená, neschopná plniť svoju funkciu.

Viac informácií na: www.drazobnik.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Zastavaná plocha 0 m2

Kontaktné údaje

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

zobraziť telefón