logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Košice-Krásna, 50 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2239056

Lokalita: Košice-Krásna
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
50 m2
91 900 €

Príjemný slnečný pozemok (zahrada) s malou chatou Košice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Gakosreal ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Krásna, nachádzajúci sa na ulici 1. mája, ktorý je vhodný na výstavbu.
Parcela je rovinatá, slnečná, oplotená a má vlastnú vodu, elektrinu, WC a vonkajšiu sprchu. Na pozemku je aj murovaná chata, ktorá je podpivničená s vlastnou vodnou filtráciou, kompresnou nádobou i čerpadlom na vodu.
V chate je zavedená elektrina, kuchynka, denná miestnosť a spálňa. Ďalej sa na pozemku nachádza  altánok, šopa na náradie, ohnisko, parkovacie miesta pre viaceré osobné autá. Prístup pri výstavbe je možný aj nákladným autom priamo na pozemok. Ak hľadáte miesto vhodné na relax, bývanie, pestovanie či načerpania síl po celodennom strese, je tento priestor určený práve pre Vás, nakoľko budete v prírode a predsa na dosah od mesta ????
Celá táto parcela je oplotená a ľahko prístupná autom, bicyklom i pešo. Je vhodná  na celoročné bývanie. Nachádza sa tu verejné osvetlenie. Cesta je celoročne udržiavaná. Zabezpečený je aj odvoz odpadu.
Všetky podklady k ďalšej realizácii stavby, povolenia či súhlasy sú dostupné k nahliadnutiu po dohode s majiteľom.
V cene sú zahrnuté všetky poplatky, právne služby aj odmena realitnej kancelárie. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GA-KOS s.r.o

Allan Jarek

zobraziť telefón