logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Martin, 60 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2239037

Lokalita: Martin
Ulica: Hviezdoslavova
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 1 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
60 m2
Cena na vyžiadanie

Novostavba 2 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 2 izbového bytu v centre Martina v blízkosti pešej zóny. Novostavby bytov sú vytvorené v budove nachádzajúcej sa v centre mesta v blízkosti pešej zóny, budova bude po kompletnej rekonštrukcii, rekonštrukcia už prebieha. V bytovom dome bude vytvorených 6 resp.7 bytových jednotiek + spoločné pivničné priestory. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo zelene, vynikajúce dopravné napojenie, blízkosť úplného centra mesta.

• UŽ REZERVOVANÉ 2-izbový byt (č.5) - celková rozloha bytu je 59,00 m2 (podlahová plocha bytu je 51,00 m2 + balkón 8,00 m2) a nachádza sa na 3. poschodí z troch a poskytuje kľudný východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z obývacej miestnosti s kuchyňou. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 134 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• UŽ REZERVOVANÉ 2-izbový byt (č.6) - celková rozloha bytu je 67,00 m2 (podlahová plocha bytu je 61,00 m2 + balkón 6,00 m2) a nachádza sa na 3. poschodí z troch a poskytuje kľudný južný a západný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón prístupný z oboch miestností. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 139 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

• 2-izbový byt - celková rozloha bytu je 44,00 m2 (podlahová plocha bytu je 42,00 m2 + balkón 2,00 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom a je vyhotovený vo vysokom štandarde (kvalitné materiály, dvere, podlahy v kúpeľni a wc, obklad). Predáva sa zariadený rohovou vaňou/sprchovým kútom, moderným závesným wc, v prípade záujmu je možné doobjednať kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi. Dispozícia - vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku priľahlého k nehnuteľnosti a podiel na spoločných priestoroch.
Cena bytu je 124 999 EUR s DPH + parkovisko podľa výberu + nebytový priestor podľa výberu

K bytu je možné dokúpiť:
• ďalšie parkovacie státie v areáli na vlastnom pozemku - 9 možností - 2 už rezervované
• ďalší nebytový priestor vhodný na podnikanie, prípadne kanceláriu podľa výberu od 7m2 po 14 m2 - 6 možností - 2 už rezervované
• murovanú garáž na vedľajšom pozemku - 1 možnosť - už rezervované

Presnú adresu poskytujeme iba na osobnej obhliadke.

Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.
Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Ing. Iveta Šajgalíková

zobraziť telefón