logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Galanta, 112 m², Pôvodný stav ID: 2238938

Lokalita: Galanta
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 112 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2021
112 m2
142 000 €

POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT - GALANTA: 3-izbový byt,záhradka,terasa,parkovanie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT

RICHTÁRSKE POLE - GALANTA: 3-izbový byt, záhradka, terasa, 2x parkovacie miesto

Po veľkom záujme a úspešnom vypredaní 1. etapy Vám ponúkame na predaj výnimočnú ponuku 3-izbového bytu nachádzajúceho sa na prízemí bytového domu vo vznikajúcich tehlových novostavbách s predpokladaným termínom kolaudácie december 2021. Úžitková plocha 112,38 m².

Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, spálňa, detská izba, kúpeľňa, samostatné WC, , terasa.
Cena za holobyt je 142.000 EUR. Súčasťou ponuky je záhradka a dve parkovacie miesta, vlastná terasa o výmere 14,64m², videovrátnik, vlastný bojler, štandardná kuchynská linka (bez spotrebičov), zámková dlažba, elektrické podlahové kúrenie, farebné prevedenie plastových okien (trojsklá), prípojka na vysokorýchlostný internet, prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák. Súčasťou je tiež predpríprava na alarm.

Ponúkame možnosť vybavenia a dokončenia bytu do ŠTANDARDU za príplatok 7.500 EUR. V tejto cene budete mať kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb aj sanity (vrátane montáže), ďalej bude realizovaná montáž laminátovej podlahy podľa vlastného výberu, montáž interiérových dverí so zárubňami (hladké plné), vymaľovanie interiéru bielou farbou. V cene je tiež zahrnutý spotrebný materiál, ako aj koordinácia stavebnej činnosti a upratovanie.

Energetický certifikát na vyžiadanie.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prípadne máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0903 042 777 alebo prostredníctvom e-mailu furka.juraj@micikovareality.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 112 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Mičíková Reality, s.r.o.

Ing. Juraj Furka

zobraziť telefón