logo reality.sme.sk

Skladovacie, Vydrany, 372 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2238391

Lokalita: Vydrany
Zastavaná plocha: 324 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 260 m2
Úžitková plocha: 372 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
372 m2
250 000 €

Pre podnikanie aj relax

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AZIS Reality Vám ponúka na predaj modernú výrobnú alebo skladovaciu halu s rozmerom 264 m2 a svetelnou výškou 4m. Výmera pozemku je 10 árov. Výrobná hala bola postavená v roku 1991. Neskôr sa výroba presťahovala do väčších priestorov, hala bola ďalej využívaná na skladovanie. Steny sú z pórobetónu s izoláciou, podlaha liata, strecha taktiež izolovaná, samostatný elektrický prívod 420V. Na strope sa nachádza mostový žeriav s nosnosťou 2 tony . Súčasťou haly je veľký chladiaci box s rozlohou 3x5m a špeciálny sklad na nebezpečné látky s objemom 1800 l a havarijnou nádržou s objemom 400 l. Hala je vykurovaná centrálny kúrením, v objekte je taktiež voda.
V prednej časti pozemku sa nachádza rodinný dom vhodný na bývanie alebo kanceláriu, ideálne však aj ako miesto pre Váš víkendový relax. Tichá ulica v obci iba pár km od Dunajskej Stredy Vám zabezpečí nerušený oddych po namáhavom pracovnom týždni. Túto pohodu dopĺňa aj predná záhrada so zeleňou, ktorá je pre Vás pestovaná a upravovaná už vyše 30 rokov s oddychovou zónou a samozrejmosťou je aj vonkajší bazén s rozmermi 2x4m. Dom má 108m2. Dom bol postavený v r. 1984 a bol využívaný na rekreačné účely, majiteľ sa v ňom zdržiaval vo svojom voľnom čase 2-3x do mesiaca, čomu zodpovedá aj výborný stav a minimálne opotrebenie. Na prízemí sa nachádza 1 izba, kuchyňa s jedálňou a špajzou a kúpeľňa. V strede objektu je schodisko vedúce do obývaného podkrovia, kde sa nachádzajú 2 priestranné izby. Celý dom je podpivničený, nachádzajú sa tu dva menšie sklady, kotolňa jedna izba v minulosti využívaná ako kancelária. Prístup do pivnice je aj zvonka druhým vchodom.
Naše odporúčanie: kombinácia týchto nehnuteľností je ideálnym riešením napríklad pre čoraz viac sa rozvíjajúce odvetvie internetového obchodu s potrebou skladovania väčšieho či menšieho tovaru.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 372 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AZIS Reality s.r.o.

Ing. Silvia Miškeová

zobraziť telefón