logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Stupava, 129 m², Novostavba ID: 2238013

Lokalita: Stupava
Ulica: Nová
Zastavaná plocha: 77 m2
Výmera pozemku: 567 m2
Úžitková plocha: 129 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
129 m2
449 000 €

Moderný a inteligentný rodinný dom s výhľadom do zelene Stupavského parku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dvojpodlažný slnečný a presvetlený samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom ktorý spĺňa všetky prvky modernej a nadčasovej architektúry s unikátnym výhľadom na Stupavský park, ktorý je jeho priamym susedom, v ktorom nájdete čas na relax, prechádzky medzi storočnými stromami a parkovou úpravou.

Rodinný dom je orientovaný na juhozápad a bude disponovať exkluzívnym veľkoformátovým presklením s výhľadom do zelene Stupavského parku. Podlahová plocha RD je 129 m2, a je osadený na pozemku o výmere 567 m2 na ktorom sú už veľké niekoľkoročné stromy (smrek, borovica, ovocné stromy) . K rodinnému domu prislúcha garáž pred domom + dve parkovacie miesta a záhradný domček so súpisným číslom za ním.

Dispozícia 1NP.: vstupná hala so šatníkom, samostatné WC s práčovňou, jedáleň s plynulým vstupom do kuchyne a priestranná obývacia izba s nádherným výhľadom na park, na tomto poschodí je podlahové kúrenie.
Dispozícia 2NP.: galéria pri vstupe na 2NP,chodba, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC a 3 x spálňa, na tomto poschodí je kúrenie formou radiátorov, čo je ideálne riešenie vykurovania kvôli potenciálnym alergiám z vírenia prachu počas spánku.
Na 2NP sa nachádzajú taktiež výsuvné schody osadené v strope, ktorými je zabezpečený vstup na pôjd, ktorý možno využiť ako odkladací priestor.

Na rodinnom dome sú použité nadštandardné materiály: fasáda zateplená minerálnou vatou hrúbky 15-20cm, na ktorej bude osadená hliníková konštrukcia s odvetranou fasádou z unikátnych veľkoformátových bondovTrespa. Strešná krytina domu  z hliníkového plechu a strecha garáže bude vegetačná zelená (substrát) . Okná a dvere v celom rodinnom dome sú v nadštandardnom hliníkovom prevedení s integrovanými hliníkovými exteriérovými žalúziami. Inteligentné vstupné vchodové dvere na fingerprint - bez kľúčové otváranie dverí (odtlačkom prsta, zadaním PIN kódu, mobilnej aplikácie, mechanicky kľúčom)
Rodinný dom bude ovládateľný cez bezdrôtovú inteligentnú aplikáciu Fibaro.
Cez túto aplikáciu je možné ovládať polohu všetkých žalúzii ako aj svietidlá, audio, závlahy, atď.
Z juhovýchodnej strany (od cesty) budú osadené do okenných výplní aj akustické sklá pre vyšší komfort.

Cena 449 000,- € viac info a obhliadky (aj cez víkend) na 0903 700 566 Hulík Tomáš.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 567 m2
Úžitková plocha 129 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DEWALL, s.r.o.

Tomáš Hulik

zobraziť telefón