logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Fiľakovo, 187 m², Vo výstavbe ID: 2238012

Lokalita: Fiľakovo
Ulica: SNP
Zastavaná plocha: 149 m2
Úžitková plocha: 187 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
187 m2
42 400 €

Rozostavaný dom Fiľakovo ID 2136

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj hrubú stavbu dvojpodlažného rodinného domu v meste Fiľakovo v okrese mesta Lučenec. Stavba je lokalizovaná priamo pod Fiľakovským hradom. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 288 m2. Stavba sa začala realizovať v roku 2004. Úžitková plocha stavby je 187 m2. Nehnuteľnosť pozostáva zo staršieho domu, postaveného z kameňa a z novej dvojpodlažnej stavby z tehly. Strop je keramický. Pôvodný dom má starú strechu so škridiel, nová časť doma má provizorne prekrytie plechmi, OSB doskami. do domu je zavedená elektrická energia, kanalizácia a mestská voda. Rozvody vody sú spravené železným potrubím. Plyn vedie pred domom. Dom bol pôvodne stavaný na podnikateľské účely (dispozícia foto pôdorysu). Z kuchyne je vstup do pivnice vytesanej v skale s rozmermi 6,3x3 m. V pivnici je stála teplota 12°C.


Na stavbu je stále aktuálne stavebné povolenie. Pamiatkovým úradom je schválená vizualizácia domu. K stavbe je podrobná dokumentácia, rozsiahla fotodokumentácia, i projekt na dokončenie stavby. Stavba je kvalitne postavená, hrubá stavba vyzretá. Zvody aj dvor sú napojené na kanalizáciu. Na pozemku bola urobená príprava na bazén, ktorý je taktiež schválený v stavebnom povolení.


Na dvore je výsadba okrasných drevín, momentálne je dvor v neudržiavanom stave. Dvor ponúka súkromie, tiché miesto pod skalným bralom. Z pozemku je výhľad na Perényiho vežu a ďalšiu časť hradu. Dom má všestranné využitie, je vhodný aj na obchodné účely s možnosťou bývania. Stavba bola vedená na komerčné účely, momentálne je preklasifikovaná na rodinný dom. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 187 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

MAKRO REALITY, s.r.o.

Ing. Miroslav Jurík

zobraziť telefón