logo reality.sme.sk

Bzince pod Javorinou, 2554 m² ID: 2237937

Lokalita: Bzince pod Javorinou
Ulica: Hrušové
Výmera pozemku: 2554 m2
Celková plocha: 2554 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
0 m2
92 400 €

Stavebný pozemok 2554 m2 v Bzinciach pod Javorinou časť Hrušové

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Iba u nás! Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok 2554 m2, v zastavanom území obce Bzince pod Javorinou časť Hrušové (8 km od Nového Mesta nad Váhom).


Pozemok  je rovinatý, obdĺžnikového tvaru, na začiatku má šírku 13 m šírku, na konci 19 metrov. Dĺžka pozemku je 157 až 169 metrov. Je z 2/3 oplotený, nachádzajúci sa v zástavbe rodinných domov. Pozemok je momentálne neupravený, na konci pozemku sa nachádzajú ovocné stromy. Prístupová cesta je asfaltová a bezproblémová.


IS: Studňa je priamo na pozemku (obecná voda v tejto časti obce nie je). Elektrika je na hranici pozemku. Plyn je cez cestu (cca 6 m). Kanalizácia v obci nie je, rieši sa žumpou prípadne čističkou.


Celkovo sa jedná o pozemok s veľkorysou výmerou, vhodný aj pre gazdu, ktorý ocení veľkorysé m2 za domom ktorý si postaví.  Tichá a prírodou obklopenú lokalita s peknými výhľadmi.


Obec Bzince pod Javorinou disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou (ZŠ, MŠ, diaľkový autobus, rôzne obchody, zdravotné stredisko, zubná ambulancia, lekáreň, domov sociálnych služieb, kostoly atď.). Treba vidieť!


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 554 m2
Voda Prameň
Elektrina 230/400v
Plyn 2

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón