logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Prievidza, 120 m², Novostavba ID: 2237337

Lokalita: Prievidza
Ulica: Hradec
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
120 m2
154 990 €

Novostavba – 4 izbový dom Hradec Prievidza, poz. 390 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Radi by ste bývali v modernom a zároveň ekologickom rodinnom dome s vlastným pozemkom?

Vaša Realitná ponúka na predaj samostatne stojaci 4 izbový nízkoenergetický keramický rodinný dom o rozlohe 115m2. Dom stojí na slnečnom pozemku o veľkosti 387 m2 dennými miestnosťami orientovaný na východnú a západnú svetovú stranu. Prístup na pozemok je z miestnej komunikácie.

LOKALITA DOMU:
Rodinný dom sa nachádza v tichej ulici rodiných domov. Má predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V mestskej časti Hradec sa nachádzajú, potraviny, futbalové ihrisko, pohostinstvá, v blízkosti je zástavka autobusu, pravidelná linka. V blízkosti je príroda ponúkajúca turistiku, bicyklovanie a relax.

DOM:
Rodinný dom tvorí vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, príprava na vaňu a WC, 1x obývačka prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu, 1x rodičovská spálňa, 2 x detská izba.

NOSNÉ KONŠTRUKCIE: Nosný systém objektu tvorí keramický systém tehla 200 mm.

OPLÁŠTENIE + ZAPLETENIE: Základová doska bola zateplená 10 cm vrstvou styroduru. Od základovej dosky je vytiahnutá do 1 metra okolo celého domu zvislá izolácia. Spodok 150mm tvrdený polystyrén styrodur. Izolácia podkrovia – striekaná izolácia. Rodinný dom je zateplený polystyrénom 130 mm.

ZASTREŠENIE: domu je sedlovou strechou s použitím kvalitnej krytiny Terran.

Dom spĺňa všetky energetické certifikáty nízkoenergetického rodinného domu. Vzhľadom na kvalitu stavby možno predpokladať nízke prevádzkové náklady, ktoré sa odhadujú do 100 €/ mesiac.

VÝHODY DOMU:
POLOHA, SLNEČNÝ, KVALITNÁ NOVOSTAVBA, NÍZKE NÁKLADY

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Peter Vrták

zobraziť telefón