logo reality.sme.sk

Garáž, Prievidza, Novostavba ID: 2237315

Lokalita: Prievidza
Ulica: Riečna
Celková plocha: 18 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
0 m2
14 000 €

BEDES | Moderné garáže a skladové priestory v oplotenom a zabezpečenom areáli

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predstavujeme Vám novo vybudované garáže a skladové priestory umiestnené v Priemyslenej zóne na Riečnej ulici v Prievidzi. Mestá Prievidza a Bojnice sú vzdialené pár minút pešou chôdzou alebo autom. Garáže

Vyhotovenie je z kvalitných a dobre spracovaných materiálov. Garáže možno využívať ako autogaráže alebo sklady pre vaše podnikanie. Konštrukčne aj prakticky sú navrhované pre komfortné manipulovanie aj s väčším automobilom.Každá garáž je vybavená LED osvetlením interiéru, elektrickou energiou a dvomi zásuvkami, pohybovým alarmom, diaľkovým ovládaním na alarm a bránu. Konštrukcia je vybudovaná z panelov z kvalitného pozinkovaného plechu. 

Vonkajšiu povrchovú úpravu stien tvorí špeciálne vyvinutá omietka renomovanej švajčiarskej značky KABE bielej farby, ktorá dokonale priľne k oceľovému plechu a zabezpečuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vnútorný povrch železných stien chráni kvalitný biely nástrek. 

Zateplenú strechu tvoria thermopanely s hrúbkou 50 mm a sendvičovou konštrukciou, ktorej súčasťou je tepelná izolácia z PUR peny. Výhodou tohto typu strechy je najmä zvýšená tepelno-izolačná schopnosť ako v zime, tak aj v lete.       

Sekcionálna garážová brána značky Hörmann RenoMatic sa skladá z 8 lamiel v dekore Zlatý dub. Prednosťou tohto modelu je kvalitná dvojstenná izolácia. Sú vybavené elektrickým pohonom s diaľkovým ovládaním. Diaľkové ovládanie oceníte najmä v nepriaznivých poveternostných podmienkach, kedy z auta vystúpite jednoducho až v garáži.          Areál

Areál, v ktorom sa garáže nachádzajú je oplotený 2 metre vysokým betonovým plotom. Vstup zabezpečuje automatická brána na dialkové ovládanie, ktoré majú iba vlastníci garáži. Bezpečnosť zvyšujú aj dve kamery so záznamom. Jedna pri vstupe a druhá sníma celý areál. 

Celý areál je osvetlený LED lampami. Rozmer garáže

Výška - 2.50m

Šírka - 3.10m

Hĺbka - 5.85mGaráže sú vybudované v spolupráci s firmou Gardeon. 

Dostupnosť garáží a bližšie informácie si môžete overiť na telefonnom čísle 0908 669 395.

Cena garáže je uvedená bez DPH.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.


Kontaktné údaje

BEDES | Realitná kancelária

Martin Drienik

zobraziť telefón