logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Smolenice, 330 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2237247

Lokalita: Smolenice
Ulica: SNP
Výmera pozemku: 1545 m2
Úžitková plocha: 330 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.10.2021
330 m2
320 000 €

EXKLUZÍVNE Predaj 2x RD, pozemok 1545m2, Smolenice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predáme dva rodinné domy na veľkom pozemku v centre mesta Smolenice – kúsok od zámockého parku a Smolenického zámku.

1. Rodinný dom je postavený v roku 1960, prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru.
Pozostáva zo vstupnej priestrannej haly, veľkej obytnej kuchyne s peknou novou kuchynskou linkou a veľkým priestorom na stolovanie. V kuchyni je umiestnený krb – vhodné doplnkové kúrenie alebo k vytvoreniu príjemnej rodinnej atmosféry. Všetky spotrebiče vrátane umývačky riadu. Sklokeramická varná doska – nová. Tri samostatné izby + podkrovie s balkónom - možnosťou vytvorenia ďalšej obytnej plochy .
Kúpeľňa so sprchovacím kútom; toaleta.

Zo vstupnej haly je výstup do záhrady – predpríprava k vybudovaniu terasy za domom.

V dome sú nové všetky inžinierske siete; ohrev teplej úžitkovej vody je riešený prostredníctvom fotovoltaických panelov ( slnečné kolektory – úspora el.energie). 300l zásobník teplej vody. Kúrenie – nový kotol ( plynový) zn. Protherm – kombinovaný (aj kúrenie – aj ohrev vody).

Fasáda domu aj strecha je v zachovalom pôvodnom stave.


2. rodinný dom – je postavený začiatkom 20.storočia ; majitelia ho kompletne zrekonštruovali – zväčšili; pristavili a vytvorili krásne a moderné bývanie so zachovaním niektorých pôvodných architektonických prvkov.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete ( okrem plynu); nová fasáda aj strecha; nový kotol Protherm na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody.

V suteréne sa nachádza dobová kamenná pivnica, ktorú dotvárajú krásne klenby. Obytnú časť tvorí prízemie s novou kuchyňou a priestrannou izbou s príručnou kúpeľňou. Na poschodí sa nachádza nová kúpeľňa; šatník a veľká izba so zachovanými drevenými trámami – stavebne ošetrenými. Celková podlahová výmera domu je 192m2 ( suterén a obidve podlažia).

Z kuchyne je výstup do záhrady – možnosť vybudovať terasu.

Záhrada, ktorá tvorí okolie obidvoch domov je rozsiahla, nachádza sa tu drevený altánok, kde si radi posedíte s rodinou a priateľmi alebo len tak relaxujete.

Súčasťou predaja je aj garáž za domom a 2x kôlňa na odkladanie potrebných náradí...strojov, či záhradného sedenia – veľmi užitočný priestor.

Obidve nehnuteľnosti sú napojené aj na vodu z kopanej studne ( 15m hĺbka)...zhotovené prepojenie medzi obecným vodovodom alebo studňou...taktiež úspora....

Nehnuteľnosti veľmi odporúčam, zo záhrady je nádherný výhľad na Smolenický zámok, poprechádzať sa môžete v neďalekom zámockom parku.

Smolenice sú krásne mestečko neďaleko okresného mesta Trnava. Má rozsiahlu občiansku vybavenosť. Dopravné spojenie je veľmi pohodlné, či už osobná doprava alebo medzimestské spojenie.

Nehnuteľnosť je vhodná na dvojgeneračné bývanie alebo spojíte bývanie s podnikaním.

Cena nehnuteľností: 320.000,- EUR

Obhliadky a ďalšie informácie :

Petra Lešková
licencovaný Realitný maklér NARKS

0904 737 007
petra.leskova@winnersgroup.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Výmera pozemku 1 545 m2
Úžitková plocha 330 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Petra Lešková

zobraziť telefón