logo reality.sme.sk

4 izbový byt, 120 m², Novostavba ID: 2237065

Ulica: Opcina Povljana
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.10.2021
120 m2
344 313 €

PAG/Povljana-Predaj 4i 2 podlažného podkrovného bytu v 1.rade pri mori

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už túto letnú sezónu, ktorý si môžete zariadiť podľa vašich predstáv - tak máme pre Vás skvelú ponuku.
Apartmány sa nachádzajú v prvom rade od mora. Poskytujú nádherné výhľady na more a susedné ostrovy.
V exkluzívnom zastúpení od developera projektu, máme mimoriadnu ponuku apartmánov v luxusnom apartmánovom dome v časti ostrova Povljana, ktorého výstavba sa práve finišuje.
V bytovom dome sa nachádza 6 štvorizbových apartmánov, každý s terasou a veľkou pivnicou. Celý dom je postavený z kvalitných materiálov a každý z apartmánov dokončený do štandardu - kompletne vybavená kúpeľňa s toaletou, obklady, dlažba, keramické podlahy, dvere, podlahové kúrenie, v spálňach plávajúca podlaha a elektrické radiátory, klimatizácia v každej izbe, predpríprava na kuchyňu, hliníkové okná a zábradlia, bezpečnostné a protipožiarne dvere, elektrický vrátnik na otváranie vchodu. Ku každému z apartmánov je v cene zahrnuté už aj 1 parkovacie státie a taktiež pivnica, ktorá sa nachádza priamo v budove apartmánového domu.V prípade záujmu možnosť zmeny štandardu v bytoch za príplatok. Holodom už je aktuálne dokončený spolu aj s fasádou - pracuje sa na finalizácii vnútorných priestoroch. Napojený je aj na kanalizáciu.

Spodné apartmány disponujú terasou, navyše svojou veľkou predzáhradkou, ktorá bude oplotená( možnosť výberu plotu) a budú spravené prípojky na vodu z vonkajšej časti domu. Možnosť vlastného bazéna ( predpríprava spravená).K ostatným prislúchajú balkóny a najvyššie disponujú priestrannou terasou s priamym výhľadom na more.
Všetky apartmány sú plne klimatizované, na oknách sú inštalované sieťky a vonkajšie elektrické rolety a na terasách a balkónoch vonkajšie elektrické žalúzie.

Apartmán A6 s veľkosťou 120,27m2 nachádzajúci sa na 2. poschodí je 4izbový podkrovný a pozostáva z:
- priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou z ktorej sa vychádza na krytú terasu, ktorá je pozdĺž celej miestnosti
- 2 samostatné spálne
- priestranná galéria na poschodí , na ktorej sa nachádza spálňa a kúpeľňa
- 3 samostatné kúpeľne spojené s WC - jedna sa nachádza v najväčšej spálni, druhá v galérii
- schodisko
- krytá terasa (24,62m2) s priamym výhľadom na more
- samostatný priestranný balkón o výmere 4,08m2 ( vchod z najväčšej spálne)
- vlastné parkovacie miesto hneď vedľa apartmánu
Pôdorys sa nachádza vo fotogalérii.

K apartmánu prislúcha murovaná pivnica o velkosti 14,34m2.

Mesačné náklady sa vyrátavajú nasledovne : 0,5 € m2 + zálohové platby za elektrinu a internet. Internet je možný od Telekomu

Kompletná cena vrátane parkovacieho státia, pivnice a provízie je vo výške 344 313€ . Možnosť odpočtu DPH(Chorvátsko má 25% DPH)

Financovanie - pri podpise Zmluvy o zmluve sa skladá záloha vo výške 10% z celkovej kúpnej ceny. Po kolaudácii sa podpisuje kúpno - predajá zmluva kde sa hradí zvyšných 90 % z celkovej kúpnej ceny.

Povljana je vyhľadávaná časť ostrova Pag v tesnej blízkosti ostrova Vir s výbornou vybavenosťou , obchodmi, kaviarňami, reštauráciami, promenádou, množstvom krásnych pláži vzdialená len 675 km od Bratislavy. Svojou polohovou patrí nielen medzi vychytené dovolenkové destinácie na nerušený relax a oddych ale zároveň sa stáva vynikajúcou investičnou príležitosťou na prenájom.
Kompletná cena apartmánov je aj s parkovacím státím a pivnicou (vrátane provízie a DPH - možnosť odpočtu DPH). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne ďalšieho prenájmu.
V prípade záujmu o viac informácii alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle : +421 910 960 004.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Počet terás 1
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný

zobraziť telefón