logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Borský Mikuláš, 220 m², Pôvodný stav ID: 2237004

Lokalita: Borský Mikuláš
Ulica: Na Výhone
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 805 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.10.2021
220 m2
113 000 €

REZERVOVANÝ / 7 IZB. ROD. DOM, POZEMOK 805m2, BORSKÝ MIKULÁŠ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE V ARCHEUS reality SENICA / Ponúkame na predaj 7 izbový dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave. Dom s plochou strechou ponúka skutočne úctyhodné priestory. Premeňte ho na svoje vysnívané bývanie. Veľké sklenené plochy, vzdušná, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktoré ulahodia nielen oku, ale aj potrebám modernej rodiny. Domy s rovnou strechou sa zaraďujú medzi moderné domy, nakoľko ich celkový vzhľad je viac minimalistický, čistý. Touto ponukou máte jedinečnú možnosť rekonštrukciou si takéto bývanie vytvoriť.

Stavba, v dobrom technickom stave, bez prasklín, akejkoľvek poruchy statiky či vlhkosti. S dispozíciou sa dá podľa potreby, alebo vlastnej predstavy pekne
pracovať. Pozemok s celkovou výmerou 805m2 ponúka dostatok priestoru pre relax aj záhradkárčenie, či osadenie bazéna. Nachádza sa tu altánok a kopaná studňa, čo je tiež ďalšia z výhod prečo sa rozhodnúť pre kúpu tejto nehnuteľnosti.

Podrobnú dispozíciu domu nájdete v priloženom 3D pôdoryse: 1. NP- zádverie, chodba, 3x izba, kotolňa, práčovňa, garáž s montážnou jamou, schodisko. 2. NP- chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa, WC, veľká obývačka, 3x samostatná izba, 2 x balkón,

• dom daný do užívania v r. 1980, pôvodný stav
• orientácia na svetové strany: SV/JZ
• konštrukcia tehla
• dom je čerstvo vymaľovaný
• pôvodné drevené okná a vchodové dvere
• podlahy betónové, PVC, parkety, keramická dlažba
• na prízemí podlaží priestor dobudovať kúpeľňu s toaletou
• v práčovni, v kúpeľni a WC na poschodí nové rozvody odpadov a vody
• v obývačke veľký krb
• vykurovanie etážové kotlom na tuhé palivo ( v r. 2016 nový kvalitný kotol )
• plynová prípojka na hranici pozemku – možnosť zavedenia plynu do domu
• inžinierske siete: voda, elektrika, kanalizácia, vlastná studňa

Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, množstvom kultúrnych či športových podujatí . Nachádzajú sa tu potraviny, drogéria, predajne zmiešaného tovaru, reštaurácie, pohostinstvá, zdravotné stredisko, lekáreň, materská a základná škola.
Okolie poskytuje celoročný priestor na turistiku, v okolitých lesoch možnosť hubárčenia, blízke rekreačné stredisko Gazárka možnosť kúpania či rybolovu, vyhľadávaný golfový areál PENATI GOLF RESORT 10 km vzdialený
Vzdialenosť od Bratislavy 85 km, od hraníc s ČR 20km, Rakúsko 20km, napojenie na diaľnicu D2 15km. Dobré autobusové aj vlakové spojenie.
NEPREHLIADNITE – autom ste v Bratislave za 50 minút !!!

© ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - text, fotografie a pôdorys sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica, s.r.o..

Ak máte záujem o dohodnutie obhliadky, prípadne viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na tel. č.0908/561 713, e.mail: krcova@archeus.sk, alebo osobne na v kancelárii na Hurbanovej ul. 485/1 v Senici.
Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie , katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 805 m2
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

ARCHEUS Partners a.s.

Monika Krčová

zobraziť telefón