logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Chorvátsky Grob, 122 m², Novostavba ID: 2236214

Lokalita: Chorvátsky Grob
Pivničná plocha: 3 m2
Úžitková plocha: 122 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.10.2021
122 m2
176 990 €

Rezervované - ATYPICKÝ 2-izbový BYT s dvomi parkingmi a 70 m2 záhradou na ČIERNEJ VODE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento atypický 2 izbový byt s priestrannou záhradou a dvomi parkovacími státiami, nachádzajúci sa na Ľanovej ulici v Chorvátskom Grobe (miestna časť Čierna Voda).

Byt nájdeme na prízemí 2-podlažnej bytovky, ktorá tvorí radovú zástavbu. Celková výmera bytu je 121,58 m2, pričom obytná plocha je 51,58 m2. Dodatočných 70 m2 tvorí priestranná záhrada s automatickou závlahou, ktorá je ako stvorená pre oddych a grilovačky. Súčasťou plochy záhrady je terasa, ktorej pôvodná časť (10 m2) je dláždená a prekrytá balkónom. Terasa bola zväčšená o dodatočných 10 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 2,6 m2. Byt je orientovaný na juh (obývačka/záhrada) a sever (spálňa).

Byt je šikovne dispozične riešený. Po vstupe doň máme po ľavej strane spálňu so vstavaným roldorom. Vedľa nej sa nachádza kúpeľňa spojená s WC. Napravo od vstupu do bytu máme veľký otvorený priestor spojenej obývačky s kuchyňou. Kuchynská linka zhotovená na mieru, ktorá ponúka veľkorysý odkladací priestor, je opticky oddelená od obývacej časti barovým pultom. V kuchyni taktiež nájdeme prípravu na klimatizáciu. Obývaciu časť, z ktorej máme prístup na záhradu, bez problémov zaplníte aj gaučom väčších rozmerov.

Veľkým pozitívom bytu sú jeho nízke mesačné náklady, ktoré sú len 100 EUR pre dve osoby. Výhodou je možnosť regulovať si náklady pomocou vlastného elektrického kotla. Byt sa predáva vrátane všetkých jeho vstavaných častí a spolu s dvomi parkovacími státiami. Návštevy môžu na parkovanie využívať spoločné parkovacie miesta vo vlastníctve majiteľov bytov.

Lokalita Čierna Voda je jednou z najvyhľadávanejších lokalít mimo Bratislavy. Poskytuje pokojné prostredie a zároveň bezprostrednú blízkosť mesta. Nakupovanie vybavíte v potravinách COOP alebo Tesco. Do BA sa dostaneme prímestskou autobusovou dopravou.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 93104

Cena: 176990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 122 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

B10 reality, s.r.o.

Martin Krč

zobraziť telefón