logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Banská Bystrica, 48.91 m², Vo výstavbe ID: 2235978

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Rudlovská cesta
Celková plocha: 48.91 m2
Úžitková plocha: 48.91 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.10.2021
48,9 m2
127 000 €

2 izbový byt v projekte Rudlovská Residence v Banskej Bystrici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ako výhradný predajca bytov a nebytových priestorov ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Rudlovská Residence takmer v centre mesta Banská Bystrica na Rudlovskej ceste ktoré sú v súčasnosti vo výstavbe ktorá začala 17.05.2021.

Projekt Rudlovská Residence je modernou adaptáciou pôvodného administratívneho objektu a zmeny jeho účelu využitia na pohodové bývanie v centre mesta. V novom obytnom dome vznikne 7 ks dvojizbových, 10 ks trojizbových, 5 ks štvorizbových bytov, 12 ks jednoizbových, 14 ks dvoizbových a 2 ks štvorizbových apartmánov. V objekte sa taktiež budú nachádzať pivnice ktoré je možné dokúpiť si k jednotlivým bytom a 1 ks nebytový priestor. Byty aj apartmány budú dokončené v štandarde čo znamená, že do Vášho bytu si budete dokupovať už len kuchynskú linku a spotrebiče do nej.

2-izbový apartmán na 1. poschodí ktorý pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a WC. V kúpeľni bude umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, sprchovací kút a WC typ Geberit. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby.

Parkovanie pre obyvateľov domu je zabezpečené na 52 ks garážových státí v parkovacom dome ktorý je súčasťou bytového domu a 18 ks vonkajších parkovacích státí pred bytovým domom a v jeho dvore.

Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je 12/2022.

Ďalšie informácie o ponuke bytov, ich výmerách a cenách ako aj o technickom riešení stavby Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo ich môžete získať na našom webe maxiss.sk v záložke nové projekty.

Vaše nové bývanie sa už stavia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 48,9 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Poschodie 1

Kontaktné údaje

MAXISS

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón