logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Partizánska Ľupča, 154 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2235607

Lokalita: Partizánska Ľupča
Ulica: Stredová
Zastavaná plocha: 77 m2
Výmera pozemku: 596 m2
Úžitková plocha: 154 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.10.2021
154 m2
Cena na vyžiadanie

Predám rekreačný dom v Partizánskej Ľupči.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chalupu, rekreačný domček Partizánska Ľupča. Plocha: úžitková 154m2, zastavaná 77m2, pozemku 596m2. Prízemie - chodba so schodiskom do podkrovia, kuchyňa pod ktorou je pivnica, kúpelňa, technická miestnosť, hosťovská izba. Podkrovie - chodba, 2 spálne. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kamenná, 100m múry, z vnútra sú steny obložené sadrokartónom, obvodové múry sú zateplené 6cm izolácie - XPS. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha s podkrovím a pod strechou je 60cm izolácii.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (1/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Cez dvor má právo prechodu susedný dom.


Výhody: dom je v strede obce, Bešeňová je vzdialená 8km, Chopok - Jasná 25km a Liptovská Mara 15km,


nachádza sa v pamiatkovej zóne, základy sú z roku 1848,


k objektu prináleží orná pôda 641m2 a trvalý trávny porast 1257m2,


tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika.


Cena u makléra.


V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.


Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.


pozrite: www.finprofitgroup.sk

FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:


Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 


Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.


Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 596 m2
Úžitková plocha 154 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

FinProfit REAL

Ivan Zaujec, Mgr.

zobraziť telefón