logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľké Úľany, 222 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2235233

Lokalita: Veľké Úľany
Ulica: Leninová
Výmera pozemku: 1661 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 1 m2
Úžitková plocha: 222 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.10.2021
222 m2
229 000 €

Pekný priestranný rodinný dom na PREDAJ vo Veľkých Úľanoch s veľkým pozemkom a bazénom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka rodinný dom v obci Veľké Úľany, ktorý za posledné roky prešiel masívnou rekonštrukciou a momentálne je z neho krásny priestranný dom s veľmi pekným veľkým pozemkom.
Najväčšou zmenou v roku 1990 prešiel dom, keď sa pristavili 2 bytové jednotky (letná kuchyňa, práčovňa), kedy bola menená aj škridľa. V tomto roku bolo vydané aj povolenie na dostavanie horného bytu (príprava na 4 izby + kúpeľňa). Ďalšia rekonštrukcia bola pred 7 rokmi, kedy sa vymenili plastové okná v celom dome okrem obývacej miestnosti a menené boli zároveň aj podlahy. Posledná rekonštrukcia bola pred 2 rokmi, kedy bola kompletne prerobená kúpeľňa s toaletou, zateplenie na dome a nová fasáda. Dom bol postavený z kvádru.

Samotný dom disponuje podlahovou plochou 190 m2 s pivnicou 20 m2. Do dvora sa dostanete cez veľkú elektrickú bránu, čo je príjemným komfortom, keď nemusíte zakaždým vystupovať z auta, aby ste si otvorili a zase zavreli bránu. Na dvore je vybudovaný altánok, ktorý poslúži na príjemné posedenie . Výhodou je bazén nachádzajúci sa za domom.
Po vstupe do domu sa ocitnete vo vstupnej hale, z ktorej sa po ľavej strany vchádza do spálne. Zo vstupom do druhej chodby sa po pravej strane nachádza priestranná obývacia miestnosť s krbom. Z obývacej miestnosti sa prechádza do jedálne s prechodom do kuchyne. Chodba vedie k modernej kúpelni a 2 priestranným spálňam. K prístavbe dvoch bytových jednotiek sa dá dostať cez vstup z kuchyne alebo samostatných vchodov z vonkajšej časti domu.
Kúrenie je v dome riešené plynovým kotlom. Napojený je na obecnú vodu a kanalizáciu, plyn. Pri záujme je možné v celom dome ponechať nábytok, ktorý je možné vidieť na fotkách po dohode s majiteľom. Cena tohto domu je 230000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak hľadáte dom, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, tak ste ho práve našli.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá aj bezplatná najvýhodnejšia ponuka financovania prostredníctvom úveru, kompletný právny servis, poplatky na katastri a u notára.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 661 m2
Úžitková plocha 222 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Silvia Hatalová

zobraziť telefón