logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 70.39 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2235116

Lokalita: Trenčín
Ulica: J. Halašu 2701/1
Celková plocha: 73.39 m2
Úžitková plocha: 70.39 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.10.2021
70,4 m2
129 900 €

REZERVOVANÉ-3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj v Trenčíne, ulica J. Halašu

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Bpv ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici J. Halašu 2701/1 v Trenčíne. Byt sa nachádza na 1- vom poschodí zo 7- dmych a má výbornú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádza škola, škôlka, obchody a centrum Južanka je vo vzdialenosti len 500 m. Parkovanie je verejné priamo pred domom.Celková výmera podlahovej plochy bytu je 73,39 m2 vrátane balkóna a pivnice v suteréne. Je možné aj využívať kočíkareň v spoločných priestoroch. Izby sú orientované na východ a obývačka s kuchyňou na západ.Kúrenie je ústredné.V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, o termíne ukončenia sa prosím informujte u makléra. Súčasťou rekonštrukcie je:
  • Nová elektroinštalácia

  • Nová vodoinštalácia

  • Sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo

  • Vyrovnanie podláh a nové kvalitné laminátové podlahy - hrúbka 10mm

  • Nová kúpeľňa s použitím vysoko kvalitných materiálov, sanity a batérií - vaňa a umývadlo so skrinkou. Dispozičná zmena kúpeľne.

  • Nové samostatné WC

  • Nové interiérové dvere

  • Nové bezpečnostné dvere

  • Vymaľovanie radiátorov

  • Okná plastové (vyčistenie plastu a nové žalúzie)Bytový dom je po čiastočnej rekonštrukcii, má novú strechu a materiál stavby je panel.Približné náklady sú 150 eur plus energie.Cena je 129 900 eur.Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.

Energetický certifikát: G


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 70,4 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BpV Real Estate, s.r.o.

Mgr. Zina Kusovská

zobraziť telefón