logo reality.sme.sk

Apartmán, 1 m², Novostavba ID: 2235105

Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.10.2021
1 m2
165 000 €

Novostavba v národnom parku s výhľadom na more, Alfaz del Pi, Costa Blanca North

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Nový komplex s 2 až 3-spálňovými apartmánmi od 83m² do 190m²(165 000,-€ - 357 500,-€). Hlavná spálňa je presvetlená s priamym prístupom na terasu, s vlastnou kúpelňou. Otvorenosť exteriéru umožňuje vstup svetla priamo do apartmánu a zdôrazňuje súčasné línie dizajnu. Kuchyňa je integrovaná do obývacieho priestoru, aby sa vytvoril priestor pre každodenný život. Moderné, svetlé a funkčné kuchyne sú srdcom domova. 

Alfaz del Pi

Alfaz del Pi je jedným z najznámejších miest na pobreží Costa Blanca, najmä kvôli plážam s modrou vodou, ako je El Albir s nádhernými zátokami, kde sa môžete potápať. Táto oblasť je obklopená prírodnými krásami, ako je prírodný park Serra Gelada a vrch Puig Campana.

Centrum je vzdialené 1,5 km od komplexu, v blízkosti ktorého sú všetky potrebné služby.. Tradícia, voľný čas, história, kultúra, gastronómia ... a k tomu všetkému viac ako 300 slnečných dní v roku!

Status: aktívne, Stav: novostavba, Počet izieb: 3, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Energetický certifikát: áno, Klimatizácia: áno, Káblová televízia: áno, Parkovanie: áno, Typ: exteriérový, Terasa: áno

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ŠPANIELSKENEHNUTELNOSTI.SK

Eva Rohrman Madova

zobraziť telefón