logo reality.sme.sk

Garsónka, Strážske, 30 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2235017

Lokalita: Strážske
Ulica: Obchodná
Celková plocha: 30 m2
Úžitková plocha: 30 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.10.2021
30 m2
34 000 €

REZERVOVANÉ - PERFEKTNÁ GARSÓNKA S BALKÓNOM č. 22

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Garsónka na kľúč o rozlohe 30 m2 s balkónom je pripravená na predaj za veľmi priaznivú cenu - 34.000 eur. Situovaná je na I.poschodí v rezidencií ODYSEA v STRÁŽSKOM.

Rozlohou priestranná  izba je krásne svetlá s  francúzskym oknom, ktoré je posuvné a umožňujúce vstup na balkón s nerezovým zábradlím. V kúpeľni s denným svetlom je sprchovací kút, závesné WC, krásne umývadlo na doske so skrinkou, kvalitná batéria, príprava na práčku a inteligentný ohrievač vody. Obklad v kúpeľni je po strop. 

Interiérové a vchodové dvere sú samozrejmosťou. Lesklá dlažba v izbe  dodáva tejto ponuke punc luxuxu.

 Kvalitu bývania zaručuje tichá lokalita, rezidenčný areál so zeleňou, novo-postavený letný altánok , možnosť vlastného parkovného miesta a v neposlednom rade podlahové kúrenie v vlastným termostatom.

Bytový dom je zateplený, okná trojsklá.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Možnosť financovania na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme je samozrejmosťou. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, alebo predaj vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

 

 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 30 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Diamond reality

Alena Holotová

zobraziť telefón