logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Láb, 305 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2234852

Lokalita: Láb
Ulica: Hlavná ulica
Zastavaná plocha: 302 m2
Výmera pozemku: 478 m2
Úžitková plocha: 305 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.10.2021
305 m2
399 000 €

NA PREDAJ Dvojgeneračný rodinný dom v centre obce Láb

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami, s peknou okrasnou záhradou vo veľmi dobrej lokalite centra obce Láb, iba 25 km od Bratislavy. Prvú bytovú jednotku tvorí 4-izbový byt a druhá bytová jednotka je priestranný 5-izbový byt. Rozsiahly rodinný dom má dva samostatné vstupy a spoločnú garáž pre dve osobné autá. V garáži je situovaná dielňa pre domáceho majstra. Pred domom majú majitelia k dispozícii tri parkovacie miesta. Výhodná poloha nehnuteľnosti zabezpečuje majiteľom päťminútovú dostupnosť do potravín, k lekárovi, na poštu, do lekárne, na obecný úrad a autobusovú zastávku.

Rodinný dom prešiel v roku 2008 náročnou celkovou rekonštrukciou s rozsiahlou prístavbou 5-izbovej bytovej jednotky a garáže. Nehnuteľnosť je postavená a zariadená z kvalitných materiálov, je vo veľmi dobrom technickom stave a veľmi dobre udržiavaná. Rodinný dom poskytuje možnosť bývania viacpočetnej rodine alebo drobnými úpravami je vhodný aj na podnikanie, napríklad ako rodinný penzión, sídlo firmy a podobne.

Prvá bytová jednotka: 4-izbový byt so vstupnou predsieňou, z ktorej sa vchádza do spálne orientovanej do dvora, na samostatnú toaletu a do chodby, z ktorej sa vchádza do bezbariérovej kúpeľne, dvoch izieb a do dennej časti domu tvorenej voľne prepojenou kuchyňou s jedálenskou časťou a obývačkou s krbovou pieckou.

Druhá bytová jednotka: jedná sa o priestorovo veľkoryso riešený 5-izbový byt so vstupnou predsieňou, z ktorej sa vchádza do priestrannej haly so schodiskom na poschodie, ďalej je tu samostatná toaleta, komora, východ na terasu a vchod do dennej časti domu, ktorý je tvorený otvoreným denným veľkopriestorom voľne prepojenou kuchyňou, jedálňou a obývačkou s krbom (výmera tejto časti domu predstavuje 76,4 m2), z ktorej sa vychádza na prekrytú vonkajšiu terasu so sedením a do upravenej okrasnej záhrady s vonkajším krbom a s údiarničkou. Schodiskom sa dostávame na poschodie, na ktorom je umiestnená veľká hala s vchodmi do troch priestranných spální so vstavanými skriňami a spálňovým nábytkom vyhotoveným na mieru, do pracovne a do veľkej kúpeľne s vaňou, toaletou, sprchou a umývadlom. Hala sa dá využiť aj ako ďalšia obývacia a spoločenská miestnosť.

Celá nehnuteľnosť je presvetlená denným svetlom a taktiež aj pozemok s okrasou záhradou poskytuje majiteľom súkromie a príjemné posedenie bez rušivých vplyvov centra obce.

Obidve bytové jednotky sú vybavené klimatizáciou.

Výmera pozemku, na ktorom je dvojgeneračný rodinný dom postavený predstavuje 478 m2, podlahová plocha prvej bytovej jednotky je o veľkosti 95 m2 a podlahová plocha druhej bytovej jednotky je o výmere 210 m2, čiže v prípade spojenia oboch bytových jednotiek by celková podlahová plocha domu predstavovala výmeru 305 m2. Výmera garáže a dielne domáceho majstra je o veľkosti 28,6 m2.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, vlastná studňa

Nehnuteľnosť je bez tiarch a kúpou je ihneď k dispozícii.

Na túto nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný energetický certifikát.

Obec Láb má dobrú občiansku vybavenosť a taktiež aj dostupnosť do Bratislavy (8 km nájazd na diaľnicu D2), pravidelné autobusové spojenie. V obci sa nachádza lekár, lekáreň, pošta, obchody, reštaurácie, Materská a Základná škola. Obyvatelia majú k dispozícii pekný športový areál. V obci Láb je aktívny kultúrny a spoločenský život. V blízkosti obce sa nachádza borovicový les s možnosťou hubárčenia a cykloturistiky. Vo vzdialenosti 10 km sa nachádza hraničný prechod do Rakúska: Záhorská Ves – Angern.

Cena priestranného dvojgeneračného rodinného domu s garážou v centre obce Láb je 399.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@gmail.com alebo telefonicky: 0914 777 812.

S vybavením tej najvýhodnejšej hypotéky pre Vás, Vám rada pomôže naša finančná poradkyňa Dorota Duffeková, mobil: 0904 400 316, mail: dorota.duffekova@gmail.com

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o.
Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk

Realitná kancelária Eclipsereal s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk

V prípade našej spolupráce:

- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca, v prípade potreby geodeta, služby interiérového a exteriérového architekta,
- bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného majiteľa nehnuteľnosti na nového majiteľa nehnuteľnosti,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 9
Počet terás 1
Výmera pozemku 478 m2
Úžitková plocha 305 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

eclipsereal, s.r.o.

Ing. Renáta Duffeková

zobraziť telefón